שב לעוד סיבוב: ירו בלו סיכם לעונה הקרובה עם בני סכנין

החלוץ הניגרי, ששיחק בעבר במכבי חיפה, נצרת עלית, קרית שמונה והפועל חיפה, עולה להתקפה של האדומים

תומר לוי
תומר לוי  22.08.12 - 14:13
בלו, חיזוק משמעותי לחוד (האתר הרשמי של מכבי חיפה)
בלו, חיזוק משמעותי לחוד (האתר הרשמי של מכבי חיפה)
תחילת כתבההחלוץ הניגרי ירו בלו הגיע לסיכום עקרוני עם בני סכנין על חוזה לעונה אחת ועשוי להגיע בימים הקרובים לארץ אחרי שיינתנו כל האישורים. השחקן צד את עינו של שלומי דורה, שהיה מאוד מעוניין להביאו, ובשבועות האחרונים נעשו מהלכים מאחורי הקלעים כדי לצרפו.

בלו היה שייך בעבר למכבי חיפה, שיחק בשורותיה ובהמשך גם לבש את מדי הפועל קרית שמונה והפועל חיפה, שם שיחק תחת שלומי דורה, שמודע ליכולותיו וביקש לעבוד איתו גם בסנין. הבאתו תהיה שדרוג רציני לחוליית ההתקפה יחד עם מוחמד כליבאת.

ירו בלו בן ה-24 הועבר באוגוסט 2010 ממכבי חיפה לוואסלוי הרומנית, ממנה שוחרר בחודש שעבר ולא מצא קבוצה חדשה. הוא הגיע לישראל לפני שלוש שנים והושאל ממכבי חיפה ליריבתה העירונית תמורת כ-13.5 אלף יורו.

בנוסף, שיחק בלו גם בנצרת עלית וקרית שמונה לפני שיצא לרומניה. במהלך העונה החולפת שותף ב-39 משחקים במדי ואסלוי בכל המסגרות וכבש 6 שערים, שלושה מתוכם ב-4 משחקי גביע.

חוזיהם של עלי עותמאן ועלא אבו סלאח עדיין לא עברו ברשות לבקרה תקציבית וכנראה לא יעמדו לרשות המאמן שלומי דורה למשחק פתיחת העונה של ליגת העל בחוץ מול הפועל באר שבע. מחמוד עבאס הפצוע ייעדר ושיתופו של כליבאת עדיין מוטל בספק.

בני סכנין התאוששה בגביע הטוטו משני ההפסדים לקרית שמונה (2:0) והפועל חיפה (3:2) עם ניצחון 0:3 על הפועל עכו, אבל במחזור האחרון התפרקה ב-6:0 למכבי חיפה. בשבת הקרובה ינסו חניכיו של שלומי דורה לתקן את הרושם אצל הפועל באר שבע (17:50, איצטדיון וסרמיל).

הדפס