פרסום ראשון: מגרלשווילי סיכם תנאיו בבית"ר ירושלים

המגן צפוי לשחק מול ק"ש. מסתמן: בן שושן ואייבינדר לא ימשיכו בבירה. דילמה בעמותה: כיצד לנהוג עם אוהדים שנתבעו?

זיו אברג'יל  22.08.12 - 21:25
מגרלשווילי, בשורות טובות לירושלמים (אלן שיבר)
מגרלשווילי, בשורות טובות לירושלמים (אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבה

פרסום ראשון: חיים מגרלשווילי הגיע הערב (רביעי) לסיכום עם בית"ר ירושלים וישחק בעונה הקרובה במועדון מבית וגן. המגן השמאלי אמור לקבל את טופס השיחרור ממכבי חיפה ולעבור מחר בבקרה על מנת להספיק ולהרשם למחזור הראשון מול הפועל קרית שמונה בשבת. היו"ר איציק קורנפיין שוחח היום עם שי חדד על חוזה חדש אך אין התקדמות בין הצדדים. כפי שזה נראה כרגע גם עמית בן שושן ודן אייבינדר לא ימשיכו בקבוצה בשל הדרישות הכספיות שלהם.

ובנושא אחר: עמותת אוהדי בית"ר ירושלים התכנסה לישיבת ועד ראשונה, בה דנו בנושאים שונים כהכנה לנוכחות הראשונה של נציגי העמותה בדירקטוריון של הקבוצה, אחרי ההצטרפות הרשמית להנהלה. אחד הנושאים החשובים שעלו בישיבה הוא התביעות האזרחיות שהגיש המועדון בעונה שעברה נגד מספר מאוהדי בית"ר, בגין כמה מקרי התפרעות במשחקי ליגת העל.

עם כניסתם להנהלה, חברי עמותת האוהדים נכנסו למעשה לפלונטר בכל הנוגע לאותן תביעות, מתוקף היותם נציגים של כל אוהדי בית"ר ובו זמנית נציגים של הנהלת בית"ר, זו שהגישה את התביעות בעונה שעברה. בקרב חברי העמותה ישנן עדיין חילוקי דיעות כיצד לנהוג בנושא. ראשי העמותה מודעים לכך שמדובר בנושא רגיש מבחינת כל המעורבים בדבר, בעיקר בשל השתייכותם למעשה לשני צידי הסוגיה. אחד הרעיונות שהועלו על ידי אנשי העמותה הוא לנסות למצוא פשרה לפיה האוהדים שנתבעו ייכנסו לשנת מבחן, בה תיבדק התנהגותם. על פי ההצעה, אם במהלך השנה הקרובה לא יתקבלו לגבי אותם אוהדים תלנות דומות, התביעה נגדם תוסר

נושא אחר שעלה בישיבה הוא כיצד מגייסים עוד כספים, מעבר ל-2 מיליון השקלים שנאספו עד כה, כאשר היעד הבא הוא לחצות במהלך העונה הקרובה את רף 3 מיליון השקלים. שמוליק לוי, נציג העמותה בדירקטוריון, אמר לאתר ערוץ הספורט: "ברור לנו שכל שקל שנאסוף יהיה לטובת חיזוק הקבוצה בשחקני רכש. אם נצליח להשיג עוד מיליון שקלים, בית"ר תהיה חזקה יותר. מבחינתנו העבודה לא הסתיימה ברגע שהצטרפנו, היא רק התחילה".

אתגר נוסף איתו העמותה תצטרף להתמודד העונה יעסוק בקריאות נגד איציק קורנפיין, שהיו שכיחות במהלך העונה שעברה והחלו להישמע כבר במשחקי גביע הטוטו האחרונים. במפגש מול הפועל ב"ש היו"ר נטש את איצטדיון ר"ג בדקה ה-65, יחד עם בני משפחתו, בעקבות אותן קריאות מהיציע.

הדפס