רשמית: אייבינדר עוזב את בית"ר לטובת ק"ש

בבית"ר י-ם הגישו לו הצעה נמוכה מזו שהתכוונו להציע תחילה. מקורביו: "הם רצו לקבל עבורו את דמי ההשבחה"

זיו אברג'יל  02.09.12 - 13:57
תחילת כתבה

הסאגה הגיעה לסופה. דן אייבינדר יצטרף להפועל קרית שמונה אחרי שבבית"ר ירושלים החליטו להגיש לו הצעה נמוכה מזו שהתכוונו להציע תחילה, אותה הקשר דחה. במועדון מהבירה רצו בתחילה להעלות את ההצעה ולהחתימו, אך בסופו של דבר עשו פרסה. "בבית"ר הגישו לו הצעה נמוכה כדי לקבל עבורו דמי השבחה", אמרו מקורבים לשחקן. אייבינדר יכניס לקופה של בית"ר כ-1.2 מיליון שקלים ויאפשר את החתמת חן עזריאל ושי חדד ואולי אף את החתמת הקפטן עמית בן שושן במידה ויתגמש בדרישותיו. מי שעוד יעבור הוא תומר בן יוסף, כאשר על פניה לשחקן ולקבוצה מצד הפועל תל אביב פורסם לראשונה כאן באתר.

למרות שהפסידו במחזור הפתיחה, בבית"ר ירושלים היו מרוצים מכך שהשיגו נקודה בלבד בטדי, ב-1:1 מול הפועל באר שבע. "הייתה לנו מחצית ראשונה טובה ובשניה נחלשנו. רצינו לשמור על היתרון ואוטומטית הלכנו אחורה. באר שבע הגיעה למספר מצבים וזה היה יכול להיגמר עם ניצחון שלה ואז היינו מדברים אחרת. אני מקווה שעד למשחק הבא נתחזק במספר שחקנים שלנו שיושבים עכשיו ביציע ונראה טוב יותר", אמר שחקן במועדון. שחקני בית"ר שמחו במיוחד עם כובש שער היתרון, אלי דסה, שחזר להרכב לאחר היעדרות ממושכת של למעלה מחצי שנה בשל פציעה. בקבוצה גם היו מרוצים מזימונו המחודש של אופיר קריאף לנבחרת הצעירה וציינו כי מגמת שילוב הצעירים מוכיחה את עצמה.

אלי כהן שראה את שחקניו מהיציע בשל עונש הרחקה, הוסיף: "לצערי, העונש שקיבלתי הוא לא מידתי. לא תמיד עושים צדק וכך גם הפעם וחבל. בשבוע שעבר שיחקנו יותר טוב והפעם לא היינו מספיק טובים ולא הראינו את המשחק השוטף שלנו. יחד עם זאת היו לנו כמה הברקות. אנחנו עדיין מתרגלים לכך שלצעירים יש עליות וירידות. אני מקווה שבן שושן וחדד יצטרפו. עשינו איתם הכנה מצוינת ואני בטוח שנוכל להצליח יחד איתם".

גם חיים מגרלשווילי התייחס לתיקו: "לאור מה שקרה במשחק הזה התוצאה משקפת, יכול היה ליפול גול לכל צד, ברור שאחרי שהובלנו 0:1, רציתי לנצח אבל זה בסדר. גם 1:1 זה טוב. למרות כל מה שקרה בקיץ, ציפינו ליותר. היינו צריכים לנצח ואני מקווה שנשתפר לקראת המשחק הבא כי אנחנו צריכים לאגור נקודות. זה לא סוד שמצב הקבוצה הוא בעייתי, אנחנו רוצים שכל השחקנים החסרים יצטרפו ואני מקווה שאלי כהן יקבל את כל השחקנים שהוא רוצה ושיהיה שקט. הקהל שלנו הוא מדהים ונותן לנו כוחות גם ברגעים שאין לנו כוח לרוץ, אנחנו צריכים את האוהדים איתנו". אגב, השחקנים קיבלו בימים האחרונים את כל הכספים שהיו חייבים להם מהעונה החולפת כולל את הפרמיות על הנקודות.

עזריאל, ששוחרר מחיפה, שב להתאמן ביום שישי האחרון ובבית"ר מאמינים כי יסגור ביממה הקרובה את תנאיו. הקשר הקרואטי דומיניק גלאבינה שכבר סיכם את תנאיו, לא שיחק אתמול מכיוון שבית"ר לא הגיעה להבנות עם קבוצתו בנוגע לשחרור. בבית"ר בטוחים כי ייקח חלק במשחק החוץ מול אשדוד לאחר פגרת הנבחרת . גורם אמר: "יש לנו שבועיים להשלים את המו"מ עם מרבית השחקנים ואני בטוח שבמשחק מול אשדוד נראה קבוצה חזקה יותר עם שניים שלושה שחקנים חדשים לפחות".

הדפס