סופית: סוכמה העברת אור ברוך לבני יהודה

אחרי שיחות עם ראשי שיקגו פייר וה-MLS, נסגרו הפרטים הטכניים שעכבו את העסקה. החלוץ יחתום בימים הקרובים

טליה סלנט
טליה סלנט  06.09.12 - 21:24
החלום עומד להתגשם. ברוך (GETTYIMAGES)
החלום עומד להתגשם. ברוך (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהאפשר לברך על המוגמר? מסתמן שכן. אחרי לא מעט שיחות ועידה לארה"ב ואחרי שהתגברו על לא מעט קשיים שעכבו את העסקה, בבני יהודה סיכמו סופית על העברתו של אור ברוך לשורותיהם. החלוץ הצעיר צפוי לחתום על חוזהו בימים הקרובים. ברוך הוא לא החלוץ היחיד שמצטרף לזהובים, לאחר שהקבוצה סגרה גם עם החלוץ ההונגרי אדם הרפקה.

החלוץ, ששוהה עם הנבחרת הצעירה במחנה אימונים באוסטריה, כבר הגיע להבנות עם בני יהודה, כפי שפורסם כאן לראשונה. למרות שהביע את רצונו לשחק בארץ, בקבוצתו שיקאגו פייר ובליגת ה-MLS הערימו קשיים על המעבר, אך הערב (חמישי), לאחר שיחות ועידה עם האמריקנים, העסקה סוכמה סופית.

ברוך נולד בארץ ובגיל צעיר עקר עם משפחתו לארצות הברית, ובשנה וחצי האחרונות הוא משחק בשיקגו פייר מה-MLS. לחלוץ יש רזומה של 39 הופעות במדי הפייר, ומאזן של 3 שערים. בעונה שעברה הוא נבחן אצל אלישע לוי במכבי חיפה, ולמרות שלא הוחתם שם לבסוף, נראה שחלומו לשחק בליגת העל עומד להתגשם.

לאחר שהוסדרו העניינים עם ברוך, בקבוצה התפנו לסכם עם הרפקה בן ה-25, שנבחן בקבוצה בימים האחרונים. השחקן ההונגרי יחזור למולדתו בכדי לדאוג לשחרור מהקבוצה שלו. הרפקה הספיק לכבוש היום את אחד השערים במשחק אימון שקיימה הקבוצה נגד כפר שלם מליגה א', בה היא ניצחה 1:2 באצטדיון בשכונת התקווה.

הדפס