לירוי צעירי הושאל לעונה אחת למכבי חיפה

צעירי הושאל לעונה אחת ממלכן. גם העברתו של דקל קינן צפויה להיסגר היום באופן סופי, כשבמקביל בודקים במועדון שוב את האפשרות לצרף את אביחי ידין

תומר לוי
תומר לוי  10.09.12 - 10:00
קטן ולנצ'ה במפגש הליגה האחרון (אלן שיבר)
קטן ולנצ'ה במפגש הליגה האחרון (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מכבי חיפה ממשיכה להתחזק. עסקת העברתו של לירוי צעירי נסגרה היום (שני) באופן סופי, והקשר צפוי לחזור לישראל עד סוף השבוע הקרוב. לפי הסיכום, צעירי יעבור ממכלן בהשאלה לעונה, כאשר בסיומה תקבל מכבי חיפה אופצייה לרכוש את כרטיס השחקן שלו.

אחרי קצת יותר מעונה בבלגיה, צעירי יחזור לישראל וישחק בקבוצה מהכרמל. לאוהדים הירוקים יש זכרונות לא כל כך טובים מצעירי, שכן הוא היה זה שכבש את השער לפני שלוש עונות לזכות בני יהודה שגזל בסופו של דבר את האליפות מהחבורה של אלישע לוי.

גם העברתו של דקל קינן למכבי חיפה צפויה להיסגר הבוקר סופית, כאשר בין הבלם למועדון נותרו מספר סעיפים קטנים שצריכים לקבל אישור משני הצדדים. קינן, שסיכם את תנאיי השחרור שלו מול קרדיף האנגלית, מגיע למעשה כשחקן חופשי ויחתום כנראה לעונה אחת, זאת כדי לנסות ולצאת לאחר מכן לאירופה פעם נוספת.

לאור העובדה כי תמיר כהן ייעדר למשך תקופה ארוכה, במכבי חיפה בודקים שוב ברצינות את האופציה לצרף את אביחי ידין. במידה שהתנאים שהפועל ת"א והשחקן עצמו יעמדו בסטנדרטים של חיפה, עשוי השחקן להצטרף. דין זוכה להעדפה על פני קובי מויאל וקובי דג'אני.

19:00: ק"ש-חיפה, דמאו לא ישחק
היום תשחק חיפה מול קרית שמונה במסגרת גביע הטוטו (19:00, שידור ישיר באתר), כאשר ראובן עטר ייאלץ להסתדר ללא שחקני הנבחרות השונים וגם ללא ניר דוידוביץ' ותמיר כהן הפצועים. מי שעשוי לקבל דקות בכורה העונה הוא השוער הסרבי בויאן שראנוב.

הרכש מסכנין, ז'ואל דמאו, לא ישחק היום מול ק"ש למכבי חיפה יש כבר חמישה זרים רשומים. בקבוצה ינסו למצוא עד סוף השבוע קבוצה ליוריצה בוליאט - בארץ או בחו"ל - כדי שלא יצטרכו להקפיא אותו וכדי שדמאו יוכל לשחק במחזור הקרוב בליגה.

הדפס