מכבי ת"א ובני יהודה סיכמו על העברתו של חסן אבו זייד

הקשר סיכם גם הוא את כל התנאים במועדון ויחתום בקרוב. קרויף: "הוא יועיל לנו בעתיד". הכתומים יקבלו תמורתו את רוסלאן ברסקי ו-350 אלף דולרים

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  18.09.12 - 19:15
עובר לצהוב. אבו זייד
עובר לצהוב. אבו זייד
תחילת כתבה

יומיים לפני סיום חלון ההעברות, הודיעה היום (שלישי) מכבי תל אביב על רכישתו על הבלם-קשר חסן אבו זייד מבני יהודה. השחקן ילבש את המדים הצהובים בארבע השנים הקרובות. מכבי ת"א תשלם לבני יהודה סכום של 350 אלף דולרים.

"עקבנו אחריו מקרוב מתחילת העונה הנוכחית ואני שמח מאוד שהצלחנו להחתים שחקן מוכשר ובעל פוטנציאל גדול", אמר המנהל המקצועי של מכבי תל אביב, ג'ורדי קרויף. "אני בטוח שהוא יועיל לנו גם בהווה, גם בעתיד הקרוב ואף בעתיד הרחוק".

מכבי תל אביב סיכמה עם בני יהודה על העברת השחקן, כאשר גם אבו זייד עצמו סיכם את התנאים במועדון והוא אמור לחתום בקרוב. המשמעות? הצהובים לא יצרפו את אביחי ידין, שנמצא בבוררות עם הפועל ת"א.

בתוך כך, במועדון הצהוב יחפשו שחקן זר נוסף, בעדיפות אחד שלא נמצא תחת חוזה. כך ג'ורדי קרויף ואנשיו יוכלו להחתים אותו גם אחרי סגירת חלון ההעברות ביום חמישי (20.9). אבו זייד יצטרף כבר מחר לאימוני מכבי תל אביב אחרי שיעבור את הבדיקות הרפואיות. במסגרת העסקה בין בני יהודה למכבי תל אביב, רוסלאן ברסקי יעשה את הדרך ההפוכה לקבוצה של דרור קשטן.

"נפגשנו בבוקר עם ג'ורדי קרויף בבית של משה דמאיו ואחר כך התקשרתי לאבו זייד. הוא היה מאוד מופתע אך מאושר. אין לי ספק שהוא יוביל את הקישור של מכבי להצלחות", מסר סוכנו של השחקן דודו דהאן.

הדפס