כאב ראש לקשטן: אור ברוך עלול להיעדר חודש בשל קרע

החלוץ, שהפך לאחרונה לבורג מרכזי במערך של בני יהודה, נפצע מול בית"ר. פלאח נגד השופט: "הגיע לנו פנדל ואם הוא היה שורק, הכל היה שונה"

טליה סלנט
טליה סלנט  22.10.12 - 07:28
תחילת כתבה

זה לא היה הערב של בני יהודה. הכתומים הפסידו אמש (ראשון) 2:1 לבית"ר ירושלים בבלומפילד ונתקעו במקום השישי, והבוקר גם נאלצו לשמוע כי אור ברוך סובל כנראה מקרע חלקי בשריר הירך האחורי. החלוץ, שנפצע אתמול בתחילת המשחק, ייעדר על פי ההערכות כחודש מהמגרשים.

מדובר בכאב ראש גדול מאוד עבור המאמן דרור קשטן, לאור היכולת הטובה שהפגין ברוך בשבועות האחרונות, בבני יהודה וגם במדי הנבחרת הצעירה. ברוך הפך לחלק מרכזי במערך של קשטן, שהודה אתמול כי בלעדיו "לא היה מספיק מחץ. הבעיה ההתקפית של בני יהודה מתעצמת בשל פציעתו של חלוץ הרכש הנוסף, אדם הרפקה ההונגרי, שסוחב פציעה ואינו משחק כבר מספר שבועות.

בעיה לא פחות חמורה עבור קשטן היא בהגנה. בני יהודה ספגה בשלושת המשחקים האחרונים לא פחות משישה שערים, שניים בכל משחק, כאשר עד כה היא גם כבשה אולם אמש הגיע ההפסד הבלתי נמנע. עוז ראלי, שתופקד לאחרונה כמגן ימני, אמור היה לפתוח גם אתמול אולם נעדר בעקבות מחלה, ואיציק עזוז הוא זה שפתח, בניגוד לתכניות של קשטן.

"לא קל להפסיד בבית", אמר הבלם סרי פלאח, לא שיחקנו טוב ובית"ר הראו יותר מחוייבות, לכן הם ניצחו במשחק. אנחנו נעשה את הכל כדי לתקן את המצב הזה". בבני יהודה מתחו ביקורת חריפה על השופט רועי ריינשרייבר, וגם לפאלח היה מה לומר בנושא: "אני חושב שהגיע לנו פנדל, וברור שאם היינו מקבלים את השריקה זה היה משנה לנו את המשחק".

הדפס