צ'קול סגר באשדוד, שי מימון החל להתאמן

הדרומיים רוצים להחתים את הבלם שלא מצא קבוצה ולא שיחק השנה. גם צ'קול, ששוחרר ממכבי, הצטרף לאימונים

זיו אברג'יל  05.12.12 - 18:30
מימון. חוזר למגרשים?
מימון. חוזר למגרשים?
תחילת כתבהשחקני מ.ס אשדוד חזרו היום (רביעי) להתאמן לאחר ההפסד הביתי המאכזב 2:1 להפועל תל אביב. כבר בשבת מחכה להם בני יהודה, ואם ברצונם של הבחורים של יוסי מזרחי להישאר קרובים לשתי התל אביביות הם יהיו חייבים להשיג שלוש נקודות מלאות מול הזהובים.

עם זאת, לאשדודים יש לא מעט בעיות בהגנה: מאמצים רבים נעשים כדי להכשיר את יאי יא פטי הפצוע לקראת המפגש מול דרור קשטן וחניכיו, וגם המגן הימני הפותח - עופר ורטה - ייעדר בשל ההרחקה מול הפועל. עידן ציון או אדיר טובול יחליפו אותו, אך ייתכן גם שישראל ראש, שמגלה יכולת טובה כבלם, יוסט ימינה. אגב, ורטה עצמו וגם בן בוטבול החמיצו את אימון הקבוצה בשל האימון של הנבחרת הצעירה.

בניגוד אליהם, שני פרצופים חדשים החלו להתאמן עם המדורגת שלישית בליגת העל. הראשון הוא רחמים צ'קול, ששוחרר ממכבי תל אביב, וסגר את תנאי חזרתו למועדון ממנו עזב לצהובים. צ'קול החל להתאמן מקודם יותר היום והערב סיכם עד לסיום העונה. "אני שמח לחזור לבית שלי", אמר צ'קול בעמוד הפייסבוק של סוכנו דודו דהאן, "המעבר למכבי היה טעות. אבל עכשיו הכל מאחורי ואין לי ספק שבאשדוד אחזור להציג את הכדורגל הטוב שלי".

הצוות המקצועי התלבט בתחילה לגבי צ'קול, אולם העובדה שג'וואן אושניוואה יטוס בחודש הבא לאליפות אפריקה הכריעה את הכף לטובת צירוף המגן השמאלי שגדל במועדון. יחד עם צ'קול, גם שי מימון החל לעבוד עם האשדודים, אשר מעוניינים להחתימו כבר בחלון ההעברות הקרוב בינואר.

כמו כן, מזרחי מעוניין להתחזק בקשר במרכז המגרש שישחק לצידו של דוד רביבו ויוריד ממנו את הנטל בבניית המשחק של הקבוצה. הקשר הוותיק, אגב, חגג את יום הולדתו ה-35, ואמש שחקני הקבוצה יצאו לחגוג איתו. "דוד רק משתבח עם השנים, וכמו שהוא משחק השנה יש לו מה לתרום עוד שנתיים לפחות", אמרו במועדון. הערב תקיים הקבוצה משחק ראווה מול הסקציה נס ציונה מהליגה הלאומית.

הדפס