מצטרף לגזל: גם בן והבה עובר לבאר שבע

פרסום ראשון: הבלם יושאל מהאלופה עד לתום העונה, ויצטרף לקשר. שניהם צפויים להיות בסגל מול מכבי ת"א

תומר לוי וזיו אברג'יל  11.01.13 - 12:39
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבההאם הרכש שמביא אלישע לוי להפועל באר שבע יפתור את הבעיות ויעזור לקבוצה הדרומית להתרומם? אחרי שרביד גזל חתם באר שבע, כפי שפורסם כאן לראשונה אמש, היום (שישי) התברר כי יחסי הגומלין בין האלופה ק"ש לאדומים ממשיכים.

אם אתמול אלישע לוי דאג להתחזק בקשר, הרי שהפעם מדובר בחיזוק לחלק האחורי של באר שבע: הבלם הצעיר בן והבה, הושאל מק"ש עד לתום העונה. והבה צפוי לשמש כגיבוי לבויאן מרקוביץ' ועודד גביש לאחר שראיין אדליי שוחרר לאשקלון. והבה וגזל צפויים לעבור בבקרה ביום ראשון ולהיות בסגל מול מכבי ת"א.

והבה, יליד 1992, הגיע לק"ש ממחלקת הנוער של בית"ר טוברוק והצטרף לאלופה תחת רן בן שמעון. העונה הוא רשם 9 הופעות בלבד, מתוכן 3 בליגה, פעמיים במוקדמות ליגת האלופות, פעמיים בליגה האירופית ועוד 5 בגביע הטוטו. הוא נחשב לבלם פיזי ואגרסיבי עם משחק ראש טוב, ואמור לעבות את הספסל הקצר של האדומים.

שחקן נוסף שעשוי להצטרף הוא החלוץ הבוסני הנבחן, סאשה קייקוט. במהלך סוף השבוע אמורה להתגבש החלטה במועדון האם להחתימו או שמא להודיע לו כי הוא משוחרר.

באר שבע, שרשמה מתחילת העונה בליגה  רק 39 אחוזי הצלחה, מדורגת במקום ה-9 אחרי 17 מחזורים כשבמאזנה 20 נק'. למרות ההשקעה הרבה של אלונה ברקת בקיץ, הקבוצה ניצחה רק 5 פעמים, וסיימה בתיקו 8 ממשחקיה, הכי הרבה בליגה.

הדפס