ברונו פיניירו, בלם פורטוגלי, חתם לשנתיים וחצי בנתניה

הפורטוגלי בן ה-25 סגר לשנתיים וחצי והוא אמור לחזק את מרכז ההגנה של טל בנין. יערוך בכורה כבר בשבת?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.01.13 - 17:08
פיניירו, הרכש החדש של נתניה (באדיבות האתר הרשמי)
פיניירו, הרכש החדש של נתניה (באדיבות האתר הרשמי)
תחילת כתבה

מכבי נתניה מתחזקת: הבלם הפורטוגלי, ברונו פיניירו, חתם הערב (שלישי) לשנתיים וחצי במועדון לאחר שהרשים את הצוות המקצועי במהלך השבוע החולף. פיניירו (25, 1.87), שעל מועמדותו פורסם לראשונה כאן, שיחק בעברו בנבחרות הלאומיות של פורטוגל (עד 19,עד 20 ועד 21) ובין היתר שיחק בלודז' הפולנית ולימסול הקפריסאית.

טל בנין חיפש בלם כבר תקופה ארוכה מאז שהודיע ללאוניד קרופניק שהוא לא בתכניות המקצועיות ולמעשה נותרו בסגל רק שלושה בלמים: ירין חסן, עידו לוי ועומרי בן הרוש. כאמור, היום הוא סידר לעצמו בלם רביעי לרוטציה, שהצטרף ללא דמי העברה. כזכור, מקום לזר התפנה לאחר שטוברנו פינאס עבר להפועל חיפה.

פיניירו רשם ברזומה שלו 38 הופעות במדי הקבוצה הבוגרת של בואבישטה, אותה עזב לאריס לימאסול הקפריסאית, ממנה עבר לשנתיים לליגה הפולנית ושיחק במדי ויד'זב לודז'. בקיץ האחרון שב לפורטוגל וחתם בז'יל ויסנטה, שם רשם הופעה אחת בלבד לפני שסיכם על התרת חוזהו עם נשיא המועדון.

הופעת הבכורה של פיניירו עשויה להיות כבר בשבת הקרובה, כאשר מכבי נתניה תארח את הפועל רמת גן לקרב תחתית מסקרן ביותר. נתניה תגיע למשחק הזה אחרי 3 מחזורים ברציפות ללא הפסד ובמרחק של 3 נקודות מהקו האדום.

כפי שפורם לראשונה כאן באתר, נתניה שיחררה את שוער המשנה גיא סאלם למכבייבנה מהלאומית, בעוד רובי לבקוביץ' ממכבי פתח תקוה הצטרף לצהובים.
הדפס