זאב חיימוביץ' חתם עד לסיום בהפועל ר"ג

בלם הפועל ת"א, שמיעט לקבל דקות אצל אבוקסיס, סגר את תנאיו ועבר בהשאלה. הוא הרכש הראשון של אלי כהן בינואר. חיימוביץ': "אתן הכל כדי לסייע לקבוצה להגיע להישגים"

טליה סלנט
טליה סלנט  24.01.13 - 14:42
מאדום לאדום. חיימוביץ'
מאדום לאדום. חיימוביץ'
תחילת כתבה

בלם הפועל תל אביב, זאב חיימוביץ', חתום היום (חמישי) בהפועל רמת גן. חיימוביץ' סיכם את רוב תנאיו כבר אתמול והבוקר נפגש עם המנכ"ל ניר כץ כדי לסגור באופן סופי. מאוחר יותר חתם רשמית על חוזהו ויושאל מיידית לקבוצה של אלי כהן, עבורו זהו הרכש הראשון של חלון ההעברות.

אחרי שלוש שנים לא ממש מוצלחות בטרק גרוז'ני הרוסית חתם חיימוביץ' בקיץ האחרון בהפועל תל אביב והיה אמור להיות זה שייצב את ההגנה האדומה, אך המציאות היתה רחוקה מאוד מכך. חיימוביץ' פתח שש פעמים בלבד בהרכב וכעת, 5 חודשים אחרי שהגיע, הוא עובר לתחנה הבאה.

"אני שמח מאוד להצטרף להפועל ר"ג, הגעתי למועדון חם עם סגל טוב וקהל נאמן שתומך בקבוצה ואתן הכל כדי להצליח פה ולעזור לקבוצה להגיע להישגים", אמר חיימוביץ' לאחר החתימה, "המשימה עכשיו היא להשתלב כמה שיותר מהר ולעזור לקבוצה לצאת מהמקום בו היא נמצאת ועם חומר השחקנים שיש פה והצוות המקצועי המצויין, אני מאמין שנוכל להשיג את המטרה".

בתוך כך, רמת גן המשיכה היום בהכנותיה למשחק נגד מכבי נתניה בשבת, כשבקבוצה יודעים שהם חייבים לנצח אחרי ההפסד למכבי חיפה כדי לא לרדת אל מתחת לקו האדום. וובה בראון סובל ממתיחה וערך אימון קל, בעוד שטל חן שסובל מקרע חלקי לא יהיה כשיר למשחק ויוכל לחזור לשחק רק בעוד כשבועיים.

הדפס