חוזר לארץ: סטפן שצ'פוביץ' חתם עד תום העונה באשדוד

החלוץ, אקס עכו, יגיע בהשאלה מפרטיזן. הוא עשוי לשחק כבר ביום רביעי מול הפועל רמת גן במסגרת גביע המדינה

זיו אברג'יל  26.01.13 - 20:49
חוזר לארץ. שצ'פוביץ'
חוזר לארץ. שצ'פוביץ'
תחילת כתבה

4 שערים בלבד כבשה מועדון ספורט אשדוד ב-7 משחקיה האחרונים והיום (שבת) היא החתימה שחקן שעשוי לשנות את המאזן האומלל הזה. סטפן שצ'פוביץ', אקס הפועל עכו, חתם עד תום העונה בקבוצה הדרומית וצפוי לנחות בישראל כבר ביום ראשון.

  • לחצו וצפו בכל תקצירי ליגת העל
  • שצ'פוביץ', שחקנה של פרטיזן בלגרד מתחילת העונה, יגיע בהשאלה לאשדוד, שתקבל אופציה לרכוש אותו ולהחתימו על חוזה ארוך טווח בתום העונה. חשוב לציין כי שצ'פוביץ' לא מגיע על חשבונו של דימיטאר מקרייב, שיישאר אף הוא עד תום העונה לאחר שהמו"מ שלו עם הקבוצה הרוסית לא הסתיים בחתימה.

    כבר ביום רביעי הקרוב תפגוש מ.ס. אשדוד את הפועל רמת גן במסגרת גביע המדינה והשאיפה של יוסי מזרחי היא ששצ'פוביץ' יערוך בכורה, אבל החלטה סופית בעניין תתקבל רק אחרי שהמאמן יראה באיזה כושר נמצא שחקן הרכש שלו.

    על ה-0:0 של אשדוד עם ק"ש אמר מזרחי: "זו תוצאה טובה עבורנו. קשה להוציא מקרית שמונה נקודות. הם קבוצה טובה ולחצו אותנו מההתחלה. דווקא לקראת הסוף הגענו למצבים ועם קבלת החלטות שונה עוד היינו מבקיעים ומנצחים. בסך הכל אני מרוצה מ-4 הנקודות שלקחנו מול מכבי ת"א וק"ש ונקווה להמשכיות. אנחנו רוצים לחזור לעצמנו אחרי המשבר שעברנו".

    הדפס