הוא חזר: עראפת סיכם בסכנין ויערוך בכורה ברביעי

החלוץ חוזר לקדנציה שניה ויעמוד לרשום דורה כבר במשחק הגביע מולנצרת עילית. טובול וכיוואן על הכוונת

תומר לוי
תומר לוי  27.01.13 - 09:42
תחילת כתבה

בבני סכנין קמו הבוקר (ראשון) ליום מעט מוזר. מצד אחד, הקבוצה ספגה תבוסה קשה 4:0 והיא נמצאת בתקופה לא פשוטה. מצד שני, נראה שסוף סוף מצאו בהנהלה דרכים לחיזוק הקבוצה, ומי שסגר בסכנין הוא החלוץ הזכור לטוב ג'אקו עראפת.

עראפת הטוגולזי כבר שיחק בסכנין בעונת 2009/2010, והותיר חותם על הליגה. בהמשך הוא עבר להפועל עכו, עד שנמכר לאנז'י מחצ'אקלה הרוסית. בשתי העונות האחרונות הוא הושאל לגזיאנטפספור מטורקיה ולאינטר בקי האזרית. ערפאת נחת בארץ היום ויעמוד לרשות דורה במשחק הגביע מול נצרת עילית ביום רביעי.

אמש נערכה פגישה בביתו של ראש העיר מאזן גנאים, שם דנו על אפשרויות נוספות לחיזוק. מי שאמורים להצטרף הם ג'ואל דמאו שיגיע לקבוצה אחרי שהוקפא בחיפה, על חשבונו של מקסים ג'וס, שיעזוב.

מי שאמור לחתום כבר מחר הוא אדיר טובול. השחקן יסגור היום את ענייניו מול אשדוד וצפוי להגיע למשרדים ולסגור סופית.

חאלד חלאיילה התייחס לתבוסה מול רמה"ש: "לא יודע להסביר מה קרה לנו. רצינו לבוא ולנצח במשחק חשוב, אבל אני לא יודע מה קרה לנו. חטפנו במתפרצת, למרות שידענו שהם יבואו להסתגר ולתקוף במתפרצות. אי אפשר לבוא ולהאשים שחקנים בודדים, כולם בלי יוצא מהכלל לא היו במשחק. יש לנו חודש גורלי, ונדע לצאת מזה. רק בתקשורת מדברים על בעיות בקבוצה, ההנהלה עושה הכל למען השחקנים, זה לא צריך להשפיע עלינו כשחקנים. צריכים רק להתרכז בכדורגל ובאיך להוציא את הקבוצה מהמצב הזה".

 

הדפס