סופית: פוצצה עסקת העברת גבאי למכבי תל אביב מק"ש

איזי שירצקי הפחית 10 אחוזים אך המחיר עדיין גבוה בשביל הצהובים. השחקן ימשיך עד סוף העונה במדי האלופה

תומר לוי
תומר לוי  05.02.13 - 15:45
נשאר בצפון. גבאי (ברני ארדוב, וואלה!)
נשאר בצפון. גבאי (ברני ארדוב, וואלה!)
תחילת כתבה

בשעות האחרונות נראה היה שישנו סיכוי שאלעד גבאי יעבור בסופו של דבר למכבי תל אביב ביום האחרון של חלון ההעברות, אך בסופו של דבר הפערים היו גדולים מדי והמגן יישאר בצפון עד לסיום העונה. שרצקי אמנם החליט לבוא מעט לקראת הצהובים והוריד עשרה אחוזים ממחירו של השחקן.

שרצקי דרש שמכבי תל אביב תעביר לקרית שמונה 360 אלף יורו תמורתו במקום 400 אלף. במכבי תל אביב טענו כי המחיר גבוה מדי ואין בכוונתם לשלם את הסכום, מה עוד ששילמו אפילו פחות עבור ערן זהבי. 

מור דהאן חתם בקבוצה
יממה לפני סגירת חלון ההעברות, הפועל קרית שמונה התחזקה בבלם נוסף. האלופה החתימה היום (שלישי) את מור דהאן עד תום העונה, עם אופציה להארכת החוזה בקיץ. דהאן, ששיחק בעבר במכבי חיפה, נחשב לפוטנציאל גדול בצעירותו אך לא הצליח לפרוץ. כעת הוא יקבל הזדמנות לעשות זאת אצל ברק בכר.

אחרי חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון, הפועל קרית שמונה תארח בשבת (18:00) את הפועל רמת גן. הקבוצה של איזי שירצקי חלמה לפני מספר חודשים על אליפות שנייה ברציפות, אבל נכון לעכשיו היא אפילו לא נכנסת לפלייאוף העליון.

"יש הרבה סיבות והשלכות לתוצאות שלנו לאחרונה", אמר שיר צדק. "אנחנו משחקים טוב בסך הכל, אבל חסר לנו מחץ ועוצמה בהתקפה. יש לנו כמה משחקים עכשיו שהם המאני-טיים ואני מקווה שננצח אותם וניכנס לפלייאוף העליון".

הדפס