עדיין על הפרק: חיפה מעוניינת בשצ'פוביץ'

אם אשדוד לא תממש את האופציה על החלוץ, הוא עשוי יהיה להגיע לירוקים, שעוקבים גם אחרי מנגה ורן אבוקרט. משחק אימון: חיפה - הפועל כפ"ס 2:2, צמד לימפולסקי

תומר לוי
תומר לוי  21.03.13 - 10:56
פרטיזן דורשת מיליון יורו. שצ'פוביץ' במדי הסרבים (gettyimages)
פרטיזן דורשת מיליון יורו. שצ'פוביץ' במדי הסרבים (gettyimages)
תחילת כתבהבמכבי חיפה מנצלים את פגרת הנבחרת וחג הפסח לא רק כדי לנוח לקראת משחק העונה ב-30 במארס באיצטדיון בלומפילד מול מכבי תל אביב, אלא גם במחשבה קדימה לקראת העונה הבאה. אחד השחקנים שעשויים לנחות בקיץ בקריית אליעזר הוא חלוץ מ.ס אשדוד, סטפן שצ'פוביץ'.

הצוות המקצועי ממשיך במעקב אחרי החלוץ, שמגלה יכולת טובה אצל יוסי מזרחי. השחקן מושאל מפרטיזן בלגרד ואם אשדוד לא תממש עליו את האופציה, הוא עשוי להגיע למכבי חיפה בקיץ. עלות כרטיס השחקן של החלוץ מוערכת בכמיליון יורו ובמועדון הירוק בטוחים שאם אריק בנאדו ירצה אותו, אז ניתן יהיה להוריד את המחיר.

בתוך כך, גם נמשך המעקב אחרי חלוץ הפועל רמת גן, דייויד מנגה וגם אחרי אבי ריקן מבית"ר ירושלים ורן אבוקרט מהפועל חיפה. מי שאמורים לעזוב בתום העונה את מכבי חיפה הם תמיר כהן, דלה ימפולסקי ועודד אלקיים, שלא מצאו את מקומם בסגל של בנאדו.

מכבי חיפה סיימה היום ב-2:2 במשחק אימון מול הפועל כפר סבא מהליגה הלאומית ללא שחקני הנבחרת הבוגרת והנבחרת הצעירה שמתכוננים למשחקים מול הולנד (הצעירה, הערב) ומול פורטוגל (הבוגרת, בשישי). דלה ימפולסקי כבש צמד. תמיר כהן שיחק 90 דקות.

הדפס