פרסום ראשון: מכבי חיפה סיכמה על העברת חריסטופי

בנאדו שם יד על הרכש הראשון שלו לעונת 2012/13: החלוץ הקפריסאי יגיע תמורת 700 אלף יורו מאומוניה ניקוסיה וינחת בימים הקרובים, רק לאחר שיסכם סופית את תנאיו. בנאדו נסע לראות את בויד, אבל החלוץ לא שיחק במדי ראפיד

תומר לוי
תומר לוי  22.05.13 - 13:38
חריסטופי. בקרוב בירוק של חיפה
חריסטופי. בקרוב בירוק של חיפה
פרסום ראשון
תחילת כתבה

פרסום ראשון. מכבי חיפה סגרה על הרכש הראשון שלה לקראת העונה הבאה: דימיטריס חריסטופי. עסקת העברתו של שחקן אומוניה ניקוסיה סוכמה בין המועדונים על ידי נציגים של חיפה שנמצאים בקפריסין. כדי לסגור את העניין סופית, השחקן עצמו צריך לסגור את תנאיו מול חיפה, ולאחר מכן ינחת בישראל.

למעשה, אריק בנאדו סימן וי על המטרה הראשונה שלו לקראת 2013/14 והירוקים יעבירו כ-700 אלף יורו למועדון הקפריסאי תמורת השחקן החדש שאמור ללבוש ירוק בעונה הבאה. על פי כל ההערכות, המשכורת שלו אמורה לנוע סביב ה-200 אלף יורו.

חיפה, מעבר לכך, נראית כקבוצה הישראלית הפעילה ביותר בשוק ההעברות, כאשר גם איתי שכטר נמצא גבוה מאוד ברשימת הקניות. מוקדם יותר פרסמנו כאן, כי גם קשר בית"ר ירושלים, אבי ריקן, נמצא על סף סיכום וצפוי להצטרף בעונה הבאה.

בנאדו נכח היום במשחק במסגרת הליגה האוסטרית, בין אדמירה לבין ראפיד וינה. מטרת המאמן היתה לבחון את יכולתו של החלוץ האמריקאי טרנס בויד, אולם האחרון לא שותף כלל דווקא אחרי שפתח בכל משחקיה האחרונים של ראפיד. הסיבה, כך נראה, נעוצה בעובדה שמאמן וינה לא מעוניין למכור את בויד ולכן מנע ממאמן מכבי חיפה את האפשרות להתרשם ממנו.

מי אתה, דימיטריס חריסטופי?
הקפריסאי בן ה-24 נחשב לשחקן התקפה מגוון מאוד שיכול לשחק שקשר כנף וגם כ"חלוץ שני". עד היום, הוא הספיק לרשוום לא פחות מ-31 הופעות במדי הנבחרת הבוגרת מהאי השכן וגם שיחק 3 פעמים במדיה של הנבחרת הצעירה.

את הפריצה הגדולה שלו הוא עשה כמובן בשנים האחרונות. ב-2008 הוא עבר מפראלימני לאומוניה ומאז הופיע 136 פעמים במדי הקבוצה,. הוא הבקיע 26 שערים ולמעשה שיתף פעולה בעונה האחרונה עם צמד הליגיונרים, אוהד לויטה ויובל שפונגין.

הדפס