חנן ממן יעבור לבוורן. הפועל תל אביב תקבל 100 אלף יורו

פרסום ראשון: הבלגים הגישו הצעה משודרגת, האדומים מבינים שלא ניתן יהיה לקבל פיצוי גבוה יותר עבור ויתור על האופציה לרכוש את הקשר

טליה סלנט ותומר לוי  13.06.13 - 09:25
בדרך למושבה הבלגית. חנן ממן (אלן שיבר)
בדרך למושבה הבלגית. חנן ממן (אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבה

פרסום ראשון. חנן ממן יימכר לבוורן ויצטרף למושבה הישראלית בבלגיה. ראשי בוורן, שניהלו בתקופה האחרונה מו"מ ארוך עם הפועל ת"א, העלו היום (חמישי) את הצעתם ל-100 אלף יורו, סכום שיועבר תמורת ויתור של האדומים על האופציה לרכוש את כרטיסו של הקשר.

בוורן מביעה כבר זמן רב עניין בממן, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, אולם תחילה הציעה סכום נמוך יותר והפערים בין הצדדים היו גדולים. כעת, לאחר פריצת הדרך במו"מ, גם בהפועל ת"א מבינים כי לא יוכלו לקבל על ממן סכום שעולה על 100 אלך יורו, ובקבוצה צפויים לקבל את ההצעה של בוורן.

יתרה מזאת, עוד לפני ההצעה מבוורן לא התקבלה בהפועל ת"א החלטה אם להשאיר את ממן לעונה נוספת במועדון, ובכך לממש את האופציה ולרכוש אותו) או לשחררו. העברת השחקן לבוורן תכניס כסף להפועל ת"א, ועל הדרך גם תפתור את ההתלבטות של הצוות המקצועי בראשות רן בן שמעון.

חנן ממן בן ה-23  גדל במחלקת הנוער של הפועל חיפה וב-2008 עלה לקבוצה הבוגרת. ב-2010 הוא כבש את שער הבכורה שלו (מול מכבי פ"ת) ובאותה עונה גם לשחקן קבוע בהרכב. בקיץ שעבר הוא עשה את הדרך להפועל ת"א. עונה אחת בוולפסון הספיקה, והקשר הצעיר בדרך לאירופה.

הדפס