צפו בשכטר מוצג בהפועל ת''א: חזרתי אחורה כדי לצבור בטחון

אחרי שנתיים בחו"ל, החלוץ חתם ל-5 שנים עבור מיליון שקלים וחצי לעונה והפך שוב לאדום: "שמח לחזור, לא שיחקתי מספיק באנגליה ולא רציתי לבזבז זמן". רן בן שמעון: "לא לכל אחד היינו יכולים להציע חוזה כזה, אך הוא רק חלק מהפאזל''

טליה סלנט
טליה סלנט  13.06.13 - 18:40
תחילת כתבה

אחרי שתי עונות באירופה - אחת בקייזרסלאוטרן הגרמנית ואחת בסוואנסי האנגלית - איתי שכטר חוזר לישראל וזה כבר הפך לרשמי. חלוץ הנבחרת חתם לחמש השנים הקרובות בהפועל תל אביב, במהלכן ישתכר כמיליון וחצי שקלים נטו בכל עונה. הערב שכטר הוצג במסיבת עיתונאים, וכבר אחרי מספר רגעים כבר היה נראה שמעולם לא עזב.

שכטר החזיק בהצעות גם ממכבי תל אביב ומכבי חיפה, אך לבסוף בחר לחזור להפועל ת"א בה הפך לכוכב וממנה יצא לאירופה. האדומים, אגב, ישלמו כחצי מיליון יורו לקייזרסלאוטרן עבור כרטיסו של החלוץ הבינ"ל. איתי שכטר יהיה הרכש הרביעי של המאמן החדש רן בן שמעון אחרי שבראיין גרזיצ'יץ', יורגן קולין ובראנקו איליץ' כבר חתמו במועדון. שכטר, אגב, יפגוש במתחם חודורוב את חברו הטוב גילי ורמוט וביחד השניים ינסו לשחזר את הימים היפים ולהוביל את האדומים שוב לתארים. אגב, הוא ישוב ללבוש את החולצה מספר 9.

המאמן רן בן שמעון פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: "איתי הוא יותר משחקן להפועל, וזו לא קלישאה. לא לכל שחקן נוכל לתת חוזה כמו שנתנו לו. הוא יביא תועלת אדירה גם על הדשא וגם מבחינה חברתית. הוא חשוב לנו, אבל שכטר הוא רק חלק מהפאזל שיהיה בהפועל, ואני מצפה רק לדבר אחד: שייתן כל מה שהוא יכול"

שכטר עצמו נשמע נרגש: "אני חזור לקבוצה שהכי רציתי להגיע אליה, ולמאמן יש חלק גדול בזה שהגעתי, אני סומך עליו.  יש ממני הרבה ציפיות ואעשה את המקסימום להחזיר למועדון שנתן הכל כדי להחזיר אותי. יש לי קשר הדוק לקהל של הפועל ת"א, יש אנשים כל כך טובים שעשו הרבה כדי שאני אחזור. אני שמח לשחק במקום שבו אוהבים אותי, אני יכול לחזור לעצמי כאן".

על השנתיים בקייזרסלאוטרן ובסוואנסי, שם מיעט לשחק, אמר הרכש החדש: "עברתי עונה לא קלה ולא שיחקתי מספיק. לא הרגשתי חלק מקבוצה ולכן הייתי חייב לחזור אחורה, כדי להחזיר לעצמי את הביטחון ואת ההנאה מהכדורגל. לא רציתי לבזבז את הזמן שלי. בשבילי, הפועל זה המקום הכי טוב כדי לחזור אליו".

הדפס