אבוחצירה סיכם במכבי חיפה ל-4 שנים: תמיד חלמתי לשחק כאן

הצדדים סגרו את רוב הפערים בדרך לעסקה עם חלוץ ק"ש שאמר: "הכל יסתדר, אשחק במכבי חיפה". החתימה בימים הקרובים. הירוקים בודקים אפשרות להחתים את קשר הנבחרת הצעירה ובית"ר ירושלים, אופיר קריאף

תומר לוי ודור הופמן  17.06.13 - 18:10
תחילת כתבה

במכבי חיפה עדיין עובדים על הרכש הישראלי לעונה הבאה, ובימים הקרובים אמור להתפזר לא מעט ערפל. פגישה נוספת עם שמעון אבוחצירה נערכה היום (שני) בהשתתפות נציגו עו"ד יוסי גאייר והיועץ המשפטי של המועדון, אודי שוחוטוביץ', בתקווה לקצר את הפערים ולסגור סופית את העברתו מקרית שמונה. בסופו של דבר, אחרי שעתיים וחצי של דיונים, יצא החלוץ מרוצה לאחר סיכום עקרוני ל-4 שנים ואמר: "אני אשחק כאן, הכל יסתדר".

בין הצדדים נותרו כאמור, פערים קטנים והחתימה הרשמית תערך בימים הקרובים. "החלום שלי תמיד היה לשחק במכבי חיפה, זה מועדון גדול ואני אוהד שלו מאז שאני ילד קטן", אמר החלוץ, "בימים הקרובים הכל יסגר, אבל בואו לא נקדים את המאוחר".

השם החדש בפנקס של אריק בנאדו הוא אופיר קריאף, קשר בית"ר ירושלים והנבחרת הצעירה. מאמן מכבי חיפה מעוניין מאוד לראות את השחקן נוחת בכרמל, אולם המצב הסבוך בבית"ר ירושלים מעמיד כרגע כל עסקה עם המועדון מהבירה במצב של אי ודאות.

מחר תתקיים פגישה בין דקל קינן למכבי חיפה, שמתכוונת לשדרג את חוזהו של הבלם כדי שיחתום ל-3 שנים נוספות בקבוצה. במקביל לישראלים, בנאדו ממשיך לחפש חלוץ זר, בתקווה ששחקן התקפה כזה יגיע עוד לפני מחנה האימונים.

וויאם עמאשה, אוראל דגני ושלומי אזולאי אמנם מתאמנים עם הקבוצה, אבל לא אמורים לצאת איתה למחנה האימונים, גם אם עד אז הם לא יהיו סגורים באף קבוצה אחרת. מאמצים למצוא קבוצה גם לאייל גולסה, כאשר אם לא יחתום במקום אחר הוא ייצא עם הירוקים למחנה. כמוהו גם אנדריי פילאבסקי, שימריא עם הירוקים אם לא יימצא לו פיתרון אחר עד מועד היציאה.

ניר דוידוביץ', שפרש אחרי קריירה ארוכה כשוער מכבי חיפה ויעבוד במחלקת הנוער של המועדון, עשוי לשמש במקביל גם כמאמן השוערים של נצרת עילית מהליגה הלאומית.

הדפס