יש עסקה: הפועל תל אביב וק"ש סיכמו על העברתו של דני עמוס

רמון ושירצקי נפגשו והגיעו לפתרון: האדומים יחזיקו ב-30 אחוז מכרטיס השוער בעבור 700 אלף שקלים, מה קליימן יעשה כעת? טל בן חיים: "לא ניהלתי מו"מ עם אף קבוצה בארץ או בחו"ל"

תומר לוי, שירלי בר דיין וטליה סלנט  22.06.13 - 14:31
דני האדום.. (אלן שיבר)
דני האדום.. (אלן שיבר)
תחילת כתבה

נמצא המחליף לאפולה אדל: דני עמוס יהיה השוער של הפועל תל אביב. היום (שבת) סוכמה העברתו של דני עמוס מקרית שמונה להפועל תל אביב. איזי שירצקי יישאר עם 70 אחוזים מהכרטיס של השחקן ו-30 אחוזים יהיו בידי הפועל תל אביב, כך נסגר בפגישה שהתקיימה בין איזי שירצקי לחיים רמון.

האדומים ישלמו בסביבות 700 אלף ש"ח בעבור 30 אחוז מכרטיסו כאשר עמוס יסכם את תנאיו בימים הקרובים בהפועל ת"א אך לא אמורה להיות בעיה לנוכח העובדה כי המכשול העיקרי היה נושא הפיצוי לקרית שמונה. גורמים בהפועל אישרו את העסקה, ודני עמוס יהיה השוער הבא של המועדון לנוכח עזיבתו של אדל.

אגב, בעבר, נעשה ניסיון לטרייד בין מכבי ת"א לקרית שמונה, כאשר עמוס היה אמור להגיע לקרית שלום וגיא חיימוב את הדרך ההפוכה, אולם במכבי החליטו לא ללכת על עמוס וינסו להשאיר את אניימה או לצרף שוער זר אחר.

מכבי ת"א: ''לא פנינו לבן חיים'', הפועל ת"א: "הבנו ממנו מהם שוחחו איתו"

האם מדובר במלפפון החם של הקיץ או אולי בעצם בסיפור שהתנפח? כרגע קשה לדעת לנוכח מלחמת הגרסאות בין מכבי ת"א להפועל ת"א ולחלוצה, טל בן חיים. לנוכח הפרסומים השונים, הצהובים מכחישים בכל תוקף כי פנו לטל בן חיים או למישהו מטעמו בנוגע להעברתו אליהם.

בהפועל ת"א הבינו מאנשי מכבי פתח תקווה שאכן הייתה פניה כזאת וכי גורם בכיר במכבי תל אביב דיבר עם השחקן בטלפון. דבר אחד בטוח: חלון ההעברות יוצר אמוציות בין שתי היריבות של תל אביב והאדומים אף אמרו היום שהם רואים בחומרה את מעשי מכבי ת"א ושוקלים תלונה למוסדות ההתאחדות כנגד ראשי מכבי על כך שפנו לשחקן תחת חוזה. 

"גולדהאר, אנגלידיס וקרויף מדברים על ניהול אירופאי מצד אחד ומצד שני פועלים הכי שכונה שאפשר במטרה לחבל ולפגוע בהכנות של יריבותיהם. כדאי שיתעסקו במה שקורה אצלם ולא בהפועל ת"א", אמר גורם במועדון. תגובת הפועל הרשמית אומרת כך: "אנו לא מגיבים לנושא ולא מתייחסים לרכילות". בקריית שלום טוענים לעומת זאת כי אנשי הפועל ''פרנואידים וממציאים דברים''.

ויש את השחקן עצמו. בסביבתו מדברים על הצעה חסרת תקדים של 400 אלף דולר לעונה במשך שלוש השנים הקרובות, סכום הגבוה פי 2 מחוזהו בהפועל תל אביב, שבכל מקרה לא תסכים להעלות את שכרו כדי שיישאר. החלוץ עצמו הגיב לחדשות ואמר: "מעולם לא ניהלתי מו"מ עם אף קבוצה בארץ או בחו"ל. אני יודע שיש מספר הצעות מקבוצות מהארץ ומחו"ל ושנעשו פניות למכבי פ"ת. אני תחת חוזה ושחקן של הפועל תל אביב".

הדפס