חיימוב סיכם את תנאיו בק"ש ויחתום על חוזה לארבע שנים

השוער, ששיחק בעונה שעברה בא.א.ק לרנקה ונמכר ממכבי תל אביב, יחליף את דני עמוס בצפון. זו תהיה הקדנציה השניה של חיימוב בקרית שמונה

תומר לוי
תומר לוי  22.06.13 - 22:40
פרסום ראשון
תחילת כתבה

גיא חיימוב הוא הרכש החדש של הפועל קרית שמונה. השוער סיכם היום (שבת) ל-4 השנים הקרובות, באמצעות סוכנו גלעד קצב, והוא יחליף בין הקורות את דני עמוס שהעברתו להפועל תל אביב סוכמה גם היא היום. חיימוב נרכש ב-650 אלף שקל ממכבי תל אביב, שהחזיקה בכרטיסו והשאילה אותו בעונה החולפת.

חיימוב מגיע אחרי עונה אירופית אחת, במהלכה עמדה בשערה של א.א.ק לרנקה, אותה אימן רן בן שמעון. הוא אמנם שיחק רק עונה אחת בקפריסין, אבל הספיק לשבור שיא באי השכן, כאשר ספג לראשונה רק במחזור התשיעי (אחרי 739 דקות).

קרית שמונה היא קבוצתו הרביעית של חיימוב בישראל, ובמדיה הוא כבר שיחק לפני שלוש שנים. השוער בן ה-27 גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב ועלה לקבוצה הבוגרת ב-2003. בעונת 2006/7 הוא הושאל להפועל כפ"ס, ולאחר מכן גם להכח עמידר ר"ג, ממנה עבר לקרית שמונה. ב-2011 חימוב האריך את חוזהו במכבי תל אביב אבל לא קיבל מעמד של שוער ראשון ויצא ללרנקה.

בעקבות החתמתו של חיימוב, איתמר ניצן צפוי לבקש לעזוב כיוון שלא יוכל להיות שוער ראשון, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

הדפס