העסקה נסגרה סופית, ברדה יחתום בבאר שבע עוד היום

כפי שפורסם לראשונה כאן, נציגי השחקן ואסי רחמים סיכמו את כל הפרטים. החלוץ יחל להתאמן בשבוע הבא

זיו אברג'יל  23.06.13 - 08:13
ברדה. חזר הביתה
ברדה. חזר הביתה
תחילת כתבה

סופית: אליניב ברדה הוא שחקנה של הפועל באר שבע. נציגי השחקן ומנכ"ל הקבוצה סגרו את כל הפרטים בשעת לילה מאוחרת והיום (ראשון), החלוץ יחתום רשמית בקבוצה. ברדה סגר לשלוש שנים וירוויח בתקופה הזו כמיליון דולר.

השחקן שנמצא בבלגיה יחתום על החוזה וישלח אותו בפקס למשרדי הקבוצה. בימים הקרובים, הוא יסגור את ענייניו האישיים בבלגיה וייפרד מחבריו לגנק כאשר ביום חמישי, הוא ישוב לארץ והקבוצה צפויה לקיים מסיבת עיתונאים חגיגית.

בכל מקרה, ב"ש תערוך היום את אימון הבכורה שלה לעונת 2013/14 ללא ברדה כמובן אבל ייתכן שביום ראשון הבא יערך אימון חגיגי לרגל חזרתו.

הפנים החדשות באימון הבכורה של הפועל ב"ש יהיו קובי דג'אני, בן תורג'מן ובן ביטון. ווליאם סוארס ובויאן מרקוביץ' נחתו בישראל לפנות בוקר ויגיעו לאימון הפתיחה. גם אוסטין אג'ידה ייעדר, כיוון ששוהה עם נבחרתו ניגריה בגביע הקונפדרציות בברזיל. השוער צפוי להצטרף לפני היציאה למחנה האימון בפולין באמצע חודש יולי.

אביתר אילוז יתאמן כרגיל למרות שעוד לא חתם על חוזהו החדש. אלישע לוי עדיין מעוניין לראות את רביד גזל ממשיך עונה נוספת, והמו"מ איתו צפוי להפתח בימים הקרובים. בינתיים, גזל בודק אופציות אחרות בליגת העל.

הדפס