גל ניר סיכם את תנאיו בהפועל רעננה

שוער רמה"ש סגר עם העולה החדשה, אולם בין הקבוצות יש עדיין פערים. אוהד כהן לא ימשיך בין הקורות ברעננה

טליה סלנט
טליה סלנט  23.06.13 - 16:11
ניר סגר את תנאיו. מחכה לסיכום בין הקבוצות (אלן שיבר)
ניר סגר את תנאיו. מחכה לסיכום בין הקבוצות (אלן שיבר)
תחילת כתבה

השוער גל ניר סיכם היום (ראשון) את תנאיו בהפועל רעננה, העולה החדשה לליגת העל. ניר סגר לעונה הקרובה במטרה לחבור שוב למאמן מנחם קורצקי, שהדריך אותו גם בהפועל ניר רמת השרון. עם זאת, בין רעננה לרמת השרון יש עדיין פערים והעסקה תצא לפועל רק לאחר שיסתיים המו"מ בין הקבוצות. סלע המחלוקת: רעננה מכוניינת שרמה"ש תשא בחלק משכרו של ניר.

בתוך כך, אוהד כהן לא ימשיך בהפועל רעננה. השוער הוותיק, שהיה שותף מלא העונה לעליית הקבוצה לליגת העל, יעזוב. גל מסיקה, ששיחק בעונה שעברה רק בשני משחקי ליגה, אמור ללבוש את האפודה ברעננה יחד עם גל ניר.

גל ניר בילה בתחילת דרכו בשתי מחלקות נוער - של הפועל ת"א ושל הפועל ראשל"צ. האחרונה העלתה אותו לקבוצה הבוגרת, בה שימש כשוער שני. במהלך עונת 2002/3, ניר עבר להפועל כפ"ס וב-2003/4 חתם במכבי ת"א, גם כן כשוער המשנה. כשהקבוצה שיחקה בליגת האלופות, ניר קיבל את ההזדמנות לפתוח מול יובנטוס. ב-2007 עבר למכבי נתניה ושימש כשוער שני במשך 4 שנים. כשעבר ב-2009/10 לרמת השרון הפך לראשונה לשוער ראשון, עזר לקבוצה לעלות ועמדה בשערה גם בליגת העל.

אם וכאשר יחתום על החוזה, גל ניר יהיה הרכש הרביעי של הפועל רעננה בקיץ הנוכחי, לאחר הצטרפותם של אסי בלדוט, ג'ואל דמאו ויניב לביא. העולה החדשה מתכוננת לעונתה השניה בליגת העל, לאחר שעשתה את הבכורה שלה בעונת 2008/9.

הדפס