סוויסה ויתר על 100 אלף ש"ח וסיכם בבית"ר

חלוץ באר שבע יעבור בהשאלה בחינם לטדי: "המטרה הייתה להגיע לכאן ורק לכאן". עמנואל סאני, חלוץ ניגרי, יגיע למבחנים. הקפטן אופיר קריאף סובל משבר בידו וייעדר חודש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.09.14 - 10:00
מצא בית חדש. סוויסה (אלן שיבר)
מצא בית חדש. סוויסה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי קיץ פעיל בגזרת הרכש, בית"ר ירושלים התחזקה בעוד שחקן חדש: תומר סוויסה סיכם עקרונית לעונה אחת. אלי טביב שנמצא במיאמי, שלח לסוכנו של סוויסה, גלעד קצב, את טיוטת החוזה, עליה השחקן אמור לחתום היום (חמישי). המהלך התבצע לאחר שסוויסה ויתר על מענקים שחייבים לו בבאר שבע והסכים להגיע לבירה בחוזה הנמוך ב-100 אלף שקלים ממה שהרוויח בווסרמיל.

שידורים ישירים מגביע הטוטו - ב-5LIVE ו-5LIVEHD

"המטרה היתה בית"ר ורק בית"ר", חשף סוויסה, לו אמרו בביתו החדש שאם איציק כהן יסכים לוותר על החולצה מספר 9 היא תועבר אליו. סוויסה עצמו אמר כי מבחינתו ההגעה לבית"ר חשובה ממספר החולצה אותה ילבש.

הקפטן אופיר קריאף סובל משבר באצבע בידו, והוא ייעדר כחודש מהמגרש. "לאחר בדיקה של רופא הקבוצה ד"ר אורי פרנקל והתייעצות עם הצוות הרפואי, הוחלט כי הקפטן יחזור לפעילות מדורגת החל מהשבוע הבא, והוא עשוי להיעדר בחודש הקרוב מהסגל", נמסר מבית"ר ירושלים.

גם רייכרט יגיע לבית"ר?

אחרי הסיכום עם סוויסה, המהלך הבא של קורצקי יהיה ניסיון להחתים את בן רייכרט ממכבי תל אביב. השניים נמצאים בקשרי ידידות חמים ורייכרט הבין שהסיכוי שיקבל דקות באלופה הוא קלוש. בבית"ר משוכנעים שאם השחקן יבקש השאלה, הוא יגיע אליהם, אבל מודאגים מהסכום שיבקשו הצהובים אם וכאשר. העובדה כי מדובר בחייל תקל מאוד על המעבר מבחינה כספית ותזכה לאור ירוק מהבעלים.

טביב מסרב בשלב זה לצרף קשר זר והעביר את המסר לסוכנו של הספרדי, אנטוניו "אפוניו" גלדאנו. מי שכן ינחת למבחנים הוא החלוץ בן ה-21, סאני עמנואל, שחקן חופשי שנרכש בעבר על ידי לאציו ולא שיחק בעונה האחרונה. "אלי הצליח בזמנו להביא את סמואל יבואה וצחקו שהביא שחקן צעיר ללא רקורד. אולי גם הפעם זה יתפוס", אמר גורם בקבוצה.

תום מונד ואפרים טקה ממשיכים להתאמן אך נראה כי לא יוחתמו. שמוליק מלול ובן רהב עדיין מחכים לדירה שהבטיחו להם במסגרת החוזה.

הדפס