רוני לוי מבטיח: אם מכבי נתניה תישאר, אמשיך לעונה נוספת

אחרי שהוביל את הקבוצה למסע התאוששות, המאמן קשר את עתידו עם נתניה בראיון ב"חמש באוויר" ושם בצד את השמועות על חזרה לחיפה. על כך שזהבי סופסל: "העדפתי שהוא יפתח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.15 - 15:55
תחילת כתבה

הכי חשוך לפני עלות השחר אומר השיר ובמכבי נתניה יכולים להזדהות. עם בעיות כלכליות המקשות עליה לתפקד, מאבקי תחתית והדחה מבישה מהגביע, נראה היה שהקבוצה בדרך הבטוחה לירידת ליגה. פחות מחודש עבר ונתניה יכולה להרשות לעצמה להיות מאוכזבת מ-3:3 מול האלופה מכבי ת"א, הרבה בזכות הרוח החדשה שהביא איתו המאמן רוני לוי.

לוי, שלא הפסיד בארבעת משחקיו כמאמן, סיפר ב"חמש באוויר" על השינוי שחולל בקבוצה: "חשוב שהקהל שלנו יהיה גאה בקבוצה ויהנה מכדורגל טוב. יש לנו מגמת התקדמות משבוע לשבוע. צריך לדעת להתמיד ולהמשיך. אם לפני שבועיים-שלושה דיברו עלינו כמועמדת לירידה, אנחנו צריכים להיות צנועים. עדיין יש בעיות כלכליות".

לאחרונה שמו של לוי קושר עם מעבר בעונה הבאה למכבי חיפה. המאמן הבהיר כי הוא מחוייב ונתניה וסיפק הצהרה: "אני במכבי נתניה וטוב לי והראש שלי כל כולו בנתניה וזה מה שמעניין אותי. אני אעשה הכל כדי שהיא תישאר בליגה. אם נתניה תישאר בליגה ותהיה יציבה כלכלית, אני ממשיך עם הקבוצה גם בעונה הבאה".

בחזרה למשחק מול מכבי ת"א, לוי סיפר איך התכונן למפגש עם האלופה והמוליכה והפתיע: "היה לי מידע שזהבי לא הולך לפתוח כבר בצהריים, שיהיו שינויים. מכבי ת"א יכולה גם עם ההרכב השני לקחת אליפות. העדפתי שהוא יפתח. הוא נכנס בדקה ה-60 ואז יש עייפות והוא היה יכול להיות מסוכן יותר".

לסיום התייחס המאמן ליכולת של הקפטן, ערן לוי: "אני לא יודע בדיוק איך ערן לוי שיחק לפני ומה דרשו ממנו. הוא מאוד משתדל, רוצה לתת לקבוצה, מאוד מחוייב, משתדל באימונים, יש לו את היכולות, אם הוא מוסיף את המחוייבות והמשמעת הטקטית, אז רואים את התרומה שלו ומול מכבי ת"א היא הייתה טובה מאוד".