קרלוס: מרגיש שכל המדינה תומכת בנבחרת. רוצה לבוא לטדי

גם בלם מכבי ת"א דרוך לקראת מוקדמות היורו: "טוב לי כאן ואני רוצה שהחברים שלי יצליחו. למרות בייל, ישראל יותר טובה מווילס, אני מאמין שתנצח אותה". ומה בנוגע לשמועות על אזרוח?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.03.15 - 10:44
תחילת כתבה

פגרת הנבחרות בעיצומה ושחקני מכבי ת"א שאינם משתייכים לסגלים השונים, זוכים סוף סוף למעט מנוחה. אחד מהם הוא הבלם הספרדי קרלוס גארסיה שכבר מתחיל לחשוב על המשימה הבאה שלו: משחק עונה מול הפועל ב"ש.  

במהלך מפגש עם בני נוער בקרית שלום התייחס גארסיה לתקופה שעוברת על מכבי ואמר: "אין דרך קלה לאליפות. הכל משתנה מהר מאוד. אחרי שהפסדנו לבית"ר ירושלים אמרו שאי אפשר לזכות באליפות, עכשיו יש כאלה שחושבים שזה יהיה קל, אך אנחנו יודעים שזה לא כך".

"יש לנו משחק מאוד קשה מול ב"ש בקרוב", הוסיף הספרדי, "עכשיו אנחנו מפוקסים אחרי שנחנו טיפה ומנסים להתחיל לחשוב על המפגש הזה, שיהיה קשה מאוד. זה משחק חשוב גם עבורם וגם עבורנו, כדי לעשות עוד צעד לכיוון האליפות". על השאלה האם הוא רואה בדרומיים איום ענה: "אני חושב שיש להם קבוצה טובה מאוד. בשנה שעברה הם היו מצויינים וגם השנה יש להם עונה טובה ואנחנו מכבדים אותם. למרות זאת ברור שננסה לנצח אותם בבלומפילד".

ולאור המשימות הקרובות של הנבחרת, גם קרלוס נשאל על המסע של ישראל ליורו 2016. "אני מאחל הצלחה לשחקני מכבי אבל לא רק להם, אלא לכל נבחרת ישראל. מקווה שהם יעלו לטורניר", אמר הבלם הספרדי, "הם במצב טוב מאוד עכשיו, אני מרגיש ברחוב שכל המדינה מאחורי שחקני הנבחרת ודוחפת אותם. עכשיו זה בידיים שלהם, הכי חשוב זה לקחת את ההזדמנות הזאת".

בעבר נפוצו לא מעט שמועות בנוגע לאפשרות לאזרח את גארסיה כדי שילבש כחול-לבן. "אני לא בנבחרת ישראל אבל אני תומך בהם", אמר קרלוס בחיוך, "קודם כל כי הם חברים שלי ואני רוצה הכי טוב בשביל החברים שלי. מעבר לזה תמיד אמרתי שאני מרגיש טוב מאוד בישראל, אז אני רוצה הכי טוב בשביל המדינה והכי טוב זה לנצח את וויילס ובלגיה. אני מקווה שהם יעשו את זה".

"אני חושב שישראל יותר טובה מוויילס", ניתח הספרדי את תמונת הסיכויים, "כמובן שיש להם את גארת' בייל, שאותו כולם מכירים, אבל קבוצתית אני חושב שישראל יותר טובה ואני מאמין בה. אני מקווה שהם יכולים לעשות את זה, כי בכדורגל שום דבר לא קל. יהיו הרבה אמוציות, כל האיצטדיון ידחוף ואני מקווה שהם יעשו את זה. קודם כל הם צריכים לכבד את היריבה. זה יהיה קשה אבל אני חושב שהם יצליחו. אני לא אהיה בסמי עופר בשבת, אבל אני רוצה להגיע לעודד בירושלים מול בלגיה. לא בטוח שאני אגיע, אבל יש סיכוי טוב".