הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש תציע לאיינבינדר 320 אלף דולר בחוזה ל-3 שנים

אחרי אורן ביטון ודור אלו, האלופה הולכת בכל הכח על קפטן בית"ר י-ם. מקורביו טוענים: "ההצעה של מכבי חיפה גבוהה יותר". אובידיו הובאן צפוי לעזוב את הקבוצה בתום העונה

רועי זריהן  15.03.17 - 10:15

במקביל למאבקי האליפות, הפועל באר שבע לא עוצרת ולא מתכוונת לעצור בכל מה שנוגע להכנות שלה לעונה הבאה. אחרי שאתמול (שלישי) הודיעה על צירופו של אורן ביטון בקיץ ל-5 שנים ואחרי שסוכמו על הפרטים עם מכבי פתח תקווה ודור אלו על הגעתו של המגן הימני לבירת הנגב, גם כן ל-5 עונות, היעד הבא ואולי המרכזי ביותר של ברק בכר ואלונה ברקת הוא דן אייבינדר.

כפי שפרסמנו לראשונה, מאמן האלופה סימן את קפטן בית"ר ירושלים, שמסיים חוזה בסיום העונה, כמי שצפוי להיות אחד מהשחקנים המובילים של הקבוצה בשנים הקרובות. אלונה ברקת כבר העבירה מסר לקשר שהיא תהיה מוכנה לשלם לו שכר של כ-320 אלף דולר לעונה בחוזה ל-3 שנים. מדובר בהצעה שתכפיל את שכרו הנוכחי של אייבינדר, שמרוויח כ-160 אלף דולר.

בבירת הנגב מבינים שגם מכבי חיפה מאוד מעוניינת בשירותיו של הקשר ועל פי גורמים המקורבים לשחקן, נכון לעכשיו יענק'לה שחר מוכן לשלם שכר גבוה יותר ואם באר שבע תרצה לראות אותו לובש אדום בעונה הבאה, היא תצטרך להגדיל את ההצעה.

ההיכרות בין בכר ואייבינדר היא ארוכת שנים, עוד מהימים של השניים בקריית שמונה בעונת המשחקים 2012-2013. גם אחרי שהקשר שוחרר ממכבי תל אביב, בכר בדק את האופציה לצרפו לבאר שבע, אך הדברים לא הסתדרו. הרצון העז לראות את קפטן בית"ר בטרנר נובע מהעובדה ששחקני הקישור הדומיננטים של האלופה בשנים האחרונות, אובידיו הובאן ומהארן ראדי, נמצאים בשלהי הקריירה, מה עוד שהקשר הרומני כלל לא צפוי להמשיך במועדון בעונה הבאה.