עדן שרם חתם בנתניה. דראפיץ' ועמוס נפגשו

החלוץ: "בטוח שתהיה עונה מרגשת". המאמן כבר הציע לשוער לחתום

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.05.17 - 17:00

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

רכש טרי למכבי נתניה. החלוץ עדן שרם חתם היום (רביעי) באופן רשמי לעונה אחת עם אופציה לשתי עונות נוספות ויצטרף לעולה לליגת העל מבית"ר ת"א/רמלה. שרם בן ה-24 נהנה מעונת שיא במדי ת"א/רמלה וכבש לא פחות מ-15 שערי ליגה, מה שסידר לו חוזה אצל היהלומים.

שרם, שחתם בקבוצה באמצעות סוכנו גלעד קצב, מסר תגובה לאתר הרשמי: "אני גאה ומאושר לחתום במועדון גדול כמו מכבי נתניה. מאמין שאעמוד בציפיות ממני ובמטרות שהצבנו לעצמנו כקבוצה. אני בטוח שלפנינו עונה מרגשת".

בינתיים ואחרי שאריק ינקו חתם בהפועל ת"א לשלוש עונות, במכבי נתניה פנו כבר הבוקר לאופציה הבאה ברשימה, דני עמוס. השוער שמסרב בינתיים לחתום במכבי פ"ת לעונה נוספת, כבר נפגש עם המאמן סלובודאן דראפיץ' והביע את רצונו להצטרף.

בנתניה סיפרו לעמוס שהבחירה תהיה בינו לבין צחי גיגי, והעובדה שפנו אליו קודם קשורה בחוזה לארבע שנים עליו חתם גיגי במכבי פ"ת רק לפני מספר חודשים.

אתמול הוזמנו אנשי עסקים נתנייתים רבים לביתו של קובי בלדב, שם נערך אירוע לאור חזרת הקבוצה לליגה הראשונה. המטרה של המפגש היתה לאחד שוב את אנשי העסקים לסייע לבעלים הנוכחי, אייל סגל, ולהעמיד תקציב ראוי לא רק כדי לשרוד בליגה, אלא לנסות ולהתברג בעונה הנוכחית באמצע הטבלה ולהימנע מקרבות תחתית עד הרגע האחרון.

"סגל לקח את הקבוצה רגע לפני שהיא נעלמה מהמפה. אנשי עסקים רבים הבטיחו להיות איתו אם הוא ייקח על עצמו את המועדון ובתקופה האחרונה הם זזו הצידה. המטרה של האירוע היה להפגיש את כולם ולצאת לדרך ביחד", אמרו בנתניה.

בנושא אחר, סוכנו של שון וייסמן, שחר גרינברג, הודיע כי מכבי חיפה אינה מוכנה להסדר שהציעה נתניה ובצוות המקצועי הודיעו לשחקן כי הוא הוחלט בשלב זה שלא להמתין לו והם בוחנים אופציות של חלוצים נוספים, בעיקר זרים. במקביל מחפשים קשר אחורי ובלם נוסף לצידו של ברנקו ורג'וץ. חגי גולדנברג הוצע, גם בן צעירי ובנוסף גם שניר משען, אותו מאוד אוהבים סלובדן דראפיץ' ושי ברדה.