דיווח: ליברפול תציע 4.5 מ' ליש"ט עבור מנור סולומון

באנגליה ובאיטליה טוענים שיורגן קלופ סימן את קשר מכבי פ"ת, "התכשיט של ישראל", כרכש הבא לאנפילד. חוץ מהמייטי רדס, גם יובנטוס מעוניינת בכוכב העולה של ליגת העל

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.10.17 - 12:57
תחילת כתבה

האם מנור סולומון בדרך למעבר ענק לליגה האנגלית? בממלכה ובאיטליה מדווחים היום (ראשון) שליברפול מכינה הצעה בסך 4.5 מיליון ליש"ט עבור מי שהם מכנים "התכשיט הישראלי".

האנגלים מצטטים דיווח ב"טוטוספורט" האיטלקי, שם מאמינים כי יורגן קלופ מתכונן להציע את הסכום הנ"ל על מנת להנחית את הכישרון בן ה-18, שחווה עונת פריצה במדי מכבי פתח תקווה, באנפילד.

מנגד, נטען בדיווח כי יובנטוס מתכננת להערים קשיים על הניסיון של קלופ להביא את סולומון ועשויים להוות תחרות משמעותית בגזרתו של הקשר. מעניין יהיה לראות אם וכיצד יגיבו לנושא אנשי מכבי פ"ת, שכבר התבטאו בעבר בעניין וטענו כי הוא יישאר בשורות הקבוצה לפחות לשנה-שנתיים הקרובות.

סולומון פרץ לתודעה אשתקד בגיל 17 בלבד. את העונה שעברה הוא סיים עם שני שערים ב-23 הופעות. העונה הקשר הצעיר הוא כבר בורג הרבה יותר מרכזי בשורות המלאבסים ובשבעה משחקים הוא כבש פעמיים והוסיף שני בישולים.

במהלך הקיץ התפרסם כי אלופת צרפת, מונאקו, יצרה קשר עם מכבי פתח תקווה והציעה סכום כסף נכבד כדי להעביר את סולומון לשירותיה. על פי הדיווחים, הנהלת המועדון הישראלי דחתה את ההצעה.