אוהדי חיפה מחו באימון: אכפת לכם רק מהכסף

הקהל הזועם יצא נגד הקבוצה: "איך הפסדתם בדרבי? לוזון הרגת אותנו, לך הביתה". רוקאביצה התנצל בפני משיח

מוטי פשכצקי ויגאל גולדשטיין  07.12.17 - 20:04
תחילת כתבה

לא שקט במכבי חיפה. עשרות אוהדים הגיעו הערב (חמישי) לאימון הקבוצה והפגינו נגד המאמן גיא לוזון והשחקנים. האוהדים, שעמדו מעבר לגדר במתחם האימונים בכפר גלים, קראו ללוזון להתפטר והניפו שלט גדול: "גיא לוזון לך הביתה".

חוץ מזה, גם השחקנים לא נשארו נקיים וגם הם ספגו קללות קשות. בין היתר נאמר להם: "אין לכם בושה, תורידו את החולצות! אתם לא מתאימים למועדון שלנו. איך הפסדתם בדרבי? אכפת לכם רק מחשבון הבנק שלכם". לגיא לוזון הם קראו: "גיא, הרגת אותנו. כבר 14 משחקים איתך שהקבוצה לא כובשת. לך הביתה".

יש לציין כי האוהדים לא עוררו מהומה ולא פרצו לכר הדשא, כששני מאבטחים בסך הכל שמרו על הסדר. בהמשך, אגב, ארגון הקופים הירוקים הודיע כי לא יעודד ב-15 הדקות הראשונות במשחק מול הפועל אשקלון בשבת הקרובה.

בינתיים, ניקיטה רוקאביצה התנצל בפני השופט מנשה משיח וצוותו על הפוסט הזועם שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו בעקבות פסילת השער החוקי שלו בדרבי. "לא הייתה לי כוונה לפגוע בשופט, הדברים נכתבו מתוך הרגשות שלי ואני מתנצל על המילים שהשתמשתי בהן. מחקתי את הפוסט שניות לאחר פרסומו אחרי שהבנתי שהשפה שלי לא הייתה ראויה ואני מתנצל על כך".

"משחק ההזדמנות האחרונה של גיא לוזון" - כך הגדירו במכבי חיפה את המפגש עם הפועל אשקלון. הירוקים רחוקים כבר 12 נקודות מהמקום הראשון ואחרי ההפסד בדרבי, המאמן יודע שהוא חייב לנצח כדי שהכסא המתנדנד שלו, לא ירעד עוד יותר. המאמן יחליט עד מחר אם מאור בוזגלו יפתח לראשונה בהרכב, כשנראה שהקשר, שנכנס כמחליף בהפסד להפועל חיפה, יקבל דקות משמעותיות יותר, אם כשחקן הרכב או כמחליף. קאיו עשוי לרדת לספסל.

במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות, לוזון התייחס ליכולת של קבוצתו: "יש לנו סגל מצוין. כמו שהפסדנו, אנחנו יכולים לנצח עכשיו חמישה משחקים ברציפות. דווקא אחרי המשחק האחרון, אני מאמין שיש לנו את היכולת והכישרון כדי להביא את הכדורגל לידי תוצאות".

"שיחקנו רע נגד מכבי ת"א והוצאנו תיקו, אבל הביקורות היו כאילו הפסדנו 20:0. אם היינו מנצחים כמו שהפועל חיפה - שלא עברה את החצי - ניצחה, גם היו ביקורות. תפקידנו הוא לשחק טוב. אני מאמין ב-100 אחוז שהתוצאות יבואו".

לוזון התייחס לדבריו של אבי לוזון לערוץ הספורט: "אני לא צריך דוברים, אני יודע להתבטא בצורה נכונה. גם אם הוא אמר את הדברים, אין לזה קשר אליי. אין לי יחצנים. רק אני אחראי למה שאני אומר. שום שיחה שלי עם שחקן או עם איש מועדון מעולם לא תדלוף לתקשורת. זה תמיד יישאר בינינו".

לסיום, המאמן דיבר על שיתוף הפעולה שלו עם המנהל הספורטיבי מו אלאך: "המטרה היא לשחק כדורגל טוב ולנצח משחקים. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא ובמטרה יחידה - להיות דומיננטיים".

סינטיהו סלליך, אחד השחקנים המצטיינים של הירוקים העונה, דיבר על התקופה הקשה שעוברת של המועדון: "התוצאות לא טובות, אבל אם מסתכלים על חודש האחרון אנחנו מתקדמים ממשחק למשחק ומגיעים למצבים. בסופו של דבר ניתן את הגולים האלה. אם ננצל את המצבים התוצאות יהיו לטובתנו".

"השחקנים נותנים הכל על המגרש. לא נוותר, נמשיך את התנופה שיש לנו מבחינת הכדורגל. אני מאמין שזה יקרה במשחק הקרוב. אנחנו לא מפחדים משום דבר ועולים רק בשביל הניצחון. הקהל הוא הכוח שלנו, כשהוא איתנו אנחנו יותר טובים וחזקים. אנחנו מקווים לשמח אותו. מכבי חיפה צריכה להיות בצמרת, נעשה הכל כדי שזה יקרה. הקהל צריך להבין שאנחנו נותנים את הכל".

הדפס