בב"ש בטוחים: "אופ"א תקבל את טיעוני צדק"

הדיון של הבלם הסתיים ללא החלטה. וואקמה ינוח מול פלזן

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.12.17 - 17:50
תחילת כתבה

בלם הפועל ב"ש, שיר צדק, עמד הערב (חמישי) לדין בפני ועדת המשמעת של אופ"א בניון, שווייץ, בגין החומרים האסורים שנמצאו בגופו, כשהחלטה בנוגע לעניינו לא תתקבל היום. השחקן ייוצג ע"י עורך דין שווייצרי מומחה לעבירות הסימום וילווה באשתו ובסמנכ"ל ב"ש, עידו בר נתן.

ביממה האחרונה צדק מקבל הודעות תמיכה רבות מאנשי הקבוצה, שחקנים ומאוהדים שתומכים בו. הבלם עצמו יודע כי יהיה לו קשה עד בלתי אפשרי לצאת ללא עונש, גם אם יצליח להוכיח תום לב מוחלט, אך מצד שני הוא בטוח בצדקתו ומגיע לדיון, שצפוי לארוך כשעתיים, עם ביטחון. ההחלטה של הדיינים לא צפויה להתקבל היום, אלא רק בהמשך, לכל המוקדם בשבוע הבא.

בהפועל ב"ש שידרו אופטימיות לקראת קבלת ההחלטה. בהודעה הרשמית שפירסם המועדון נכתב: "בדיון שנערך היום באופ״א בעניין שיר צדק הוצגו ראיות משמעותיות לחפותו של השחקן. אנו סמוכים ובטוחים שועדת המשמעת תקבל את טיעוניו". חבריו של צדק לקבוצה סיפרו לפני: "כמו שהוא רוצה להיות אחרי הדיון, גם אנחנו רוצים בשבילו שכל הסיפור כבר ייגמר. מתפללים לנס ושיקבל את העונש הקל ביותר".

בתוך כך, הפועל ב"ש תסיים הערב את הקמפיין האירופי כשתארח את ויקטוריה פלזן ב-22:05 למשחק לפרוטוקול בלבד שינעל את שלב הבתים של הליגה האירופית. ברק בכר יעשה רוטציה וייתן למספר שחקנים לנוח כמו ג'ון אוגו, טוני וואקמה, שסובל מכאבים בקרסול, מאור מליקסון ודודו גורש.

גיא חיימוב יפתח בשער, כשחאתם עבד אלחאמיד יפתח במרכז ההגנה לצידו של לואיי טאהא. דור אלו ומיחאי קורהוט ישמשו כמגנים. בקישור צפויים לשחק וובה בראון, מהראן ראדי, דן איינבינדר, ובחלק הקדמי מיכאל אוחנה, איסאק קואנקה ותומאש פקהארט.

הרכב משוער: גיא חיימוב, דור אלו, חאתם עבד אלחמיד, לואיי טאהא, מיחאי קורהוט, וובה בראון, מהראן ראדי, דן איינבינדר, מיכאל אוחנה, תומאש פקהארט ואיסאק קואנקה.

הדפס