אז'ובל ואלקרינאוי יסיימו את העונה בעכו

בהנהלה לא אהבו את הפניות לשחקנים: "מי שתרצה תצטרך לשלם"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.01.18 - 11:06
תחילת כתבה

להפועל עכו מצפה משחק קריטי הערב (שבת, 16:00) נגד בני יהודה, אך נראה שהיא צריכה להילחם גם בגזרה אחרת - להשאיר את השחקנים שלה בקבוצה. מספר קבוצות פנו לשחקני עכו בתקופה האחרונה ובמועדון מתכוונים להתחזק ולא להחליש את הסגל. פייסל מוליץ' ביקש לעזוב ולטענתו מחזיק בהצעה מהפועל תל אביב, עמראן אלקרינאוי קיבל פנייה מהפועל אשקלון, ומכבי פתח תקווה גיששה בעניינו של בן אז'ובל לפני מספר שבועות.

אז'ובל אמר בעבר לערוץ הספורט כי יישאר בעכו עד לסיום העונה ולפני כן הספיק להתעמת עם האוהדים שנרגעו בעקבות דבריו. גם אלקרינאוי אמר לחבריו לקבוצה כי הוא מעוניין לסיים את העונה בעכו. בהנהלת הקבוצה אמרו: "אף אחד לא עוזב את עכו מבלי לקבל אישור מאיתנו. לכל השחקנים יש חוזים או אופציות גם לעונה הבאה. קבוצה שתרצה שחקן שלנו תצטרך לשלם לנו".

על רקע הדיבורים סביבם, בן אז'ובל תורגל בהרכב למשחק נגד בני יהודה ועמראן אלקרינאוי על הספסל. ייתכן כי גם החלוץ הסרבי, פייסל מוליץ' יזכה לדקות. מי שיערוך הופעת בכורה בהרכב של אלדד שביט הוא מתן בלטקסה. לוטם זינו ימשיך לחכות להזדמנות שלו מהספסל. לאחר ההפסד הביתי להפועל אשקלון, בעכו זקוקים לנקודות.

הרכב משוער: רם שטראוס, עבדי פרחאת, מוחמדו סיסוקו, ינון אליהו, גל שיש, מתן בלטקסה, ברונו איבה, גבי קניקובסקי, סיראז' נסאר, פטר אוניקצ'י ובן אז'ובל.

הדפס