קטאי מתקרב למכבי ת"א. המחלוקת: גובה האופציה

אם יחתום, הקשר הסרבי יגיע בהשאלה עד תום העונה. הצהובים רוצים לנצל את הבעיות הכלכליות של אלאבס כדי להקטין את סכום ההעברה בתום העונה. סושיץ' בדרך החוצה

דור בלך  13.01.18 - 13:58
תחילת כתבה

אלכסנדר קטאי מתקרב למכבי תל אביב. על פי גורמים המעורים בעסקה, הפער בין הצדדים עומד כרגע על גובה הסכום בו תהיה לצהובים האופציה לרכוש את הקשר הסרבי בסיום העונה מאלאבס. בכל מקרה, אם יגיע, זה יהיה בהשאלה בחינם לחצי עונה, עם אופציה לרכישה בסיומה. בקבוצה מבינים כי הספרדים נמצאים בלחץ כלכלי, בנוסף ללחץ שמופעל על ידי הקשר ונציגיו לעזוב, ולכן לא מוכנים להתחייב לתשלום גבוה.

מנהלה הספורטיבי של אלאבס, סרחיו פרננדס, סיפר לתקשורת כי "אנחנו מנהלים משא ומתן על עזיבתו של קטאי, זה יהיה הדבר החיובי לעשות לתת לו ללכת למועדון אחר בו יוכל להציג את היכולות שלו".

אלאבס לא שילמה לקטאי, כמו גם לבוז'אן קרקיץ ולכריסטיאן סנטוס, את משכורתם מאז חודש נובמבר בעקבות אי עמידה בתנאי הפייר פליי הפיננסים של אופ"א שמציבים תקרת שכר ביחס להכנסות, תקרה אותה עברו באלאבס. בקבוצה הבאסקים הבטיחו כי העניין עצמו ייפתר בחודש הקרוב לאחר שיעשו מספר מהלכים בחלון ההעברות. במכבי ת"א מבינים את המצב ולכן לא ממהרים לסכם את התנאים ומנסים להשיג את תנאי העסקה הטובים ביותר.

בכל מקרה, במכבי מאמינים כי יחתימו קשר זר אחד לפחות, כשמי שיפנה את מקומו יהיה טינו סוון סושיץ'. בקבוצה מחפשים בעיקר חיזוק לעמדת הקישור ההתקפי, כששביעות הרצון מדור פרץ הביאה לכך שהחיפוש אחר קשר אחורי אמנם נמשך, אך הפוקוס כרגע הוא על העמדות הקדמיות יותר של הקישור, בעיקר אחר שחקנים שיכולים ליצור מצבים לעצמם ולשחקני ההתקפה.

הדפס