צדק לחבריו: "פקפקו ביושר שלי, אך האמת יצאה לאור"

אחרי פרסום התחקיר של באר שבע, בו נוקה מכל חדש, הבלם שוחח עם השחקנים שביקשו ממנו לשוב לטרנר. אורן ביטון הודח מההרכב אחרי שלא עלה לשחק עם נעלי סטופקס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.02.18 - 11:18
תחילת כתבה

אחרי תקופה ארוכה וקשה, בלם הפועל ב"ש שיר צדק יכול לנשום לרווחה. פרסום ממצאי התחקיר מצד האלופה והנסיבות שבהן נמצא החומר האסור בגופו של השחקן, אוקטופמין, ניקו את הבלם מכל חשד והוכיחו מעבר לכל ספק שצדק נפל קורבן לטעות בייצור, דבר שהוביל להשעייתו לשמונה חודשים.

בעקבות ממצאי התחקיר ופרסומו אמש (חמישי), ביקשו השחקנים מצדק לחזור ל'טוטו טרנר' כבר ביום שני במשחק הליגה מול מ.ס אשדוד, האצטדיון בו כף דרכו לא דרכה מאז פריצת הפרשה. הבלם טרם קיבל החלטה, אך הוא יודע שהוא יוכל לחזור להתאמן במסגרת קבוצתית בחודש אפריל.

בשיחות עם חבריו הוא אמר: "ירדה לי אבן מהלב. זו הייתה תקופה קשה ועצובה. אנשים פקפקו ביושר שלי אבל האמת יצאה לאור. לאורך כל הדרך שמעתי דיבורים מצד אנשים שניחשו מה קרה ופגעו בי. כל כולי נתון עכשיו לחזרה למגרשים ואני כבר מחכה לרגע שבו אעלה לדשא". צדק מתאמן כבר תקופה ארוכה לבד. הוא לא משתתף באירועים של המועדון, אבל מקורביו מספרים כי הוא שומר על כושר ובטוח כי חזור חזק יותר. "אף אחד לא נתן לו סיכוי להגיע רחוק וכל פעם הוא סימן מטרה ועמד בה".

בתוך כך, המגן אורן ביטון, שנכנס כמחליף במשחק הגביע מול הפועל ק"ש, לא פתח לאחר שבמשחק מול מכבי ת"א לא עלה עם נעלי סטופקס, למרות חידוד הנושא מצד הצוות המקצועי. תחילה נראה כי הספסול של המגן השמאלי נועד כדי לאפשר לו מנוחה, אבל התברר כי השחקן ספג ביקורת על ההתנהלות ולכן לא פתח.

ביטון יחזור להרכב במשחק בשני מול אשדוד, כמו גם מאור מליקסון. ברק בכר העניק לשחקנים היום חופש ומחר ימשיך בהכנות לקראת המשחק. בן שהר לא יהיה כשיר, כך גם מיגל ויטור ומיחאי קורהוט. בעוד ג'ון אוגו ימשיך להיעדר בשל ההרחקה לארבעה משחקים שקיבל מבית הדין. לואיי טהאא יחזור למרכז ההגנה על חשבונו של חאתם עבד אלחמיד, שלא הבריק בשני המשחקים האחרונים ששיחק. תומאש פקהארט או גיא מלמד יפתחו בחוד. עושה רושם שמקומם של מרואהן קבהא ודן איינבינדר מובטח בקישור.

הדפס