"רוצה להישאר בבית"ר י-ם. בסוף עוד יעריכו אותי פה"

למרות הלחץ מהקהל, המאמן שוחח עם מקורביו והביע נכונות להישאר בבירה. אנתוני וארן עשוי לקבל מנוחה מול אשקלון, בויסן חולה. איתי שכטר עלול לוותר על בעיטות הפנדלים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.02.18 - 13:19
תחילת כתבה

בני בן זקן מסרב לדבר על עתידו בבית"ר ירושלים אל מול המיקרופונים, אבל בשיחות שנערכו עם מקרוביו בתקופה האחרונה הוא סבור שמגיע לו להמשיך להוביל את הקבוצה גם בעונה הבאה. "זה לא הזמן לדבר על חוזה אבל ברור שהייתי רוצה להמשיך פה", אמר המאמן באותן שיחות. "למרות כל מה שקורה מסביב אני מרגיש שאנחנו בדרך הנכונה. שהשחקנים יודעים לעשות את ההפרדה. בסוף יעריכו אותי ואת מה שאני מביא".

בבית"ר ירושלים, מנגד, לא מתכוונים לדון עכשיו בעתידו של בן זקן. נראה כי סיכוייו של המאמן להמשיך בקבוצה מהבירה כמעט שלא קיימים, אבל גורם בקבוצה התייחס לנושא והודה: "מגיע לו יותר קרדיט".

בן זקן יחליט אחרי האימון היום (שישי) אם לסכן במשחק מול הפועל אשקלון את אנתוני וראן. החלוץ אמנם דיווח על הטבה מסוימת בעקבות הכאבים בגבו מהם סבל, אבל יתכן שתתאפשר לו מנוחה.

ההתלבטות של בן זקן בין אופיר קריאף לדוד קלטינס עדיין קיימת. נראה שקריאף, שזכה למנוחה במשחק הגביע מול הפועל כפר סבא יקבל את חולצת ההרכב. מרסל הייסטר החלים מפציעה ויחזור לעמדת המגן השמאלי במקומו של שון גולדברג.

בבית"ר יודעים שהם פייבוריטים, אבל חוששים משאננות. "אשקלון תבוא לסגור את המשחק ולצאת למתפרצות. התקשינו העונה בסוג המשחקים האלו", אמרו בבירה. "יהיה משחק אגרסיבי. אשקלון בתקופה רעה וזה בדיוק מה שמלחיץ".

דייויד בויסן חולה ולא שותף אתמול באימון, וההערכה היא לא יהיה בסגל. יאקוב סילבסטר, שעד עכשיו לא מרשים באימונים, צפוי להמשיך ולקבל דקות כדי להכניסו לכושר.

בתוך כך, איתי שכטר, שהחמיץ פנדל מול מכבי חיפה, שהיה השלישי שלו העונה, נוטה להעביר את הבעיטות מ-11 מטרים לשחקן אחר. ייתכן שמדובר באריק סאבו או קלאודמיר פריירה, שגם הוא החמיץ העונה במשחק מול מכבי נתניה.

הרכב משוער: בוריס קליימן; אנטואן קונטה, טל כחילה, מיקי סירושטיין, מרסל הייסטר; קלאודמיר פריירה, אופיר קריאף (דוד קלטינס), אריק סאבו; חן עזרא, איתי שכטר, אנתוני וראן (ז'אורז'יניו).

הדפס