דמארי בספק לסכנין. ריינן יערוך בכורה

בחיפה הפנימו: "לא נגיע לפלייאוף, נשאר לשחק על הכבוד". דוס סנטוס מוצהב, הבלם ההולנדי ישחק לראשונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.02.18 - 08:50
תחילת כתבה

דאגה במכבי חיפה ממצבו של עומר דמארי. החלוץ סובל ממתיחה קלה וכעת יצטרכו להחליט בצוות המקצועי האם לסכנו במשחק הקרוב מול בני סכנין או לשמור עליו למשחקים הבאים מול מכבי נתניה בליגה והגומלין נגד הפועל חיפה ברבע גמר גביע המדינה.

דמארי ינסה להגביר את קצב האימונים ביום חמישי ולאחר מכן יוחלט לגביו. במידה והחלוץ שחוזר לעצמו לאחרונה לא יפתח, המאמן פרד רטן יעניק את הקרדיט למוחמד עוואד ולא לסטפנוס"קלאוס" אתנסיאדיס, שכפי שכבר פורסם בערוץ הספורט לא ימשיך בקיץ, על אף החוזה בו הוא מחזיק לעונה נוספת. קאיו הברזילאי, שנמצא במצב זהה לזה של קלאוס, לא מתכונן לפתוח שוב ונראה כי בקישור ימשיכו לקבל את הקרדיט שלומי אזולאי ורועי קהת, כשההתלבטות היא בין גל אלברמן לגיאורגי קוסטדינוב שנמצא בכושר ירוד.

רטן יצטרך לבצע לפחות שינוי אחד בהגנה, כשאטיין ריינן שהגיע לאחרונה יערוך בכורה על חשבונו של אליסון דוס סנטוס המוצהב. עמרי בן הרוש עובר טיפולים במטרה להכשירו כשיונתן לוי נמצא עדיין בתמונת ההרכב על אף יכולת החלשה במשחק האחרון. "בפלייאוף העליון כבר לא נהיה, אז נותר לשחק רק על הכבוד ולפחות ננסה לגרום לקהל שלנו לחייך קצת אחרי עונה איומה", אמרו בחיפה.

המנהל הטכני, מו אלאך, כבר החל לתכנן את העונה הבאה. למעט דוס סנטוס וייתכן שגם מאבוקה, שאר הזרים יעזבו. הולמאר אוילפסון לא יחזור מאחר ובחוזה בין המועדון לבין לבסקי סופיה אין אפשרות להחזירו אחרי שהושאל לארבע שנים וחצי.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, איאד חבשי וסאן מנחם ישובו לפחות עד אחרי מחנה האימונים וכמו כן גם המושאל להפועל ר"ג, הבלם עופרי ארד. איתן וולבום, יהב גורפינקל ומוחמד אבו פאני ימשיכו כמושאלים מאחר והם לא מרשימים העונה בליגה הלאומית.

הדפס