מכבי נתניה לא תממש את האופציה על קייטה

הגינאי יעזוב בקיץ. אם יפרוש, לבדש יוצע תפקיד בנוער. ערן לוי ועלי מוחמד יפתחו בהרכב מול הפועל חיפה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.02.18 - 07:50
תחילת כתבה

במכבי נתניה קיבלו החלטה עקרונית לא לממש את האופציה על אלחסן קייטה. החלוץ, שפתח את העונה בצורה טובה, לא כבש כבר למעלה מארבעה חודשים והיה מיועד לעזוב למ.ס. אשדוד, אבל בסוף בחר להישאר. בנתניה יחפשו לקראת העונה הבאה חלוץ מהיר שיקבל כדורים מהמוסרים הטובים בליגה, ערן לוי ודיא סבע, ולא חלוץ שמשחק עם הגב לשער.

לקראת המשחק הקרוב מול הפועל חיפה, שניצחון בו יקרב את הקבוצה של סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה מרחק של 4 נקודות מהמקום הרביעי, יחזור להרכב הקפטן ערן לוי. סבע ייעדר בגלל צהובים. הבשורה הטובה של נתניה היא חזרתו להרכב של עלי מוחמד, ששותף בתיקו מול בני סכנין, המחלים מהשבר ברגלו. גם ברנקו ורגוץ', שסבל משבר בצלעות וכבר נכלל בסגל למשחק האחרון עשוי לחזור על חשבונו של דין מימוני.

למעט דיא סבע וגיא גרוס שפצוע כבר תקופה, לראשונה מזה זמן רב לצוות יהיה סגל עמוק. המשמעות היא ששחקנים כמו ברק בדש ימצאו את עצמם מחוץ לסגל. בדש, שמסיים חוזה בקיץ, יקבל הצעה לתפקיד במחלקת הנוער אם יחליט על פרישה, כחלק מהחזון של הבעלים ששחקני עבר יקבלו תפקידים במחלקה המתפתחת. קבוצת הנוער מוליכה את הליגה ומאומנת על ידי שחקן העבר רונן גבאי.

הדפס