אז'ובל חתם בעכו ל-3 שנים נוספות

פרסום ראשון: שביעות רצון מהחלוץ: "השתלב נהדר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.02.18 - 14:10
תחילת כתבה

שמו של חלוץ הפועל עכו, בן אז'ובל הוזכר כמועמד למספר קבוצות בליגת העל, אך לנועלת הטבלה יש מחשבות משלה. אז'ובל, שכבש העונה שישה שערי ליגה ובישל ארבעה נוספים, מחזיק בחוזה לעונה נוספת ובהנהלת הפועל עכו התקבלה החלטה לפתוח את החוזה של מלך השערים ולהציע לו חוזה משודרג. במהלך שעות הצהריים חתם החלוץ על חוזה חדש ומשודרג ל-3 שנים נוספות במועדון ויקווה להמשיך ולשחק בליגת העל.

העונה רושם אז'ובל את הפריצה שלו בליגת העל, לאחר שבעונה שעברה מיעט לשחק במדי הפועל אשקלון. אז'ובל רשם עונות טובות במדי עירוני ניר רמת השרון והפועל פתח תקווה בליגה הלאומית, אך הפעם קפץ מדרגה. העונה הוא קיבל הזדמנות להוכיח כי הוא ראוי לשחק בליגת העל ועד כה הוא פורע את השטרות. אגב, גם חלוץ הנוער איתי מורנו חתם ל-3 שנים במועדון.

בתוך כך, הצוות המקצועי של עכו ממשיך בהכנות למשחק החשוב ביום שבת נגד מ.ס. אשדוד. בקבוצה יודעים כי ניצחון יקטין את הפער מהדרומיים לשתי נקודות, כאשר הפסד יעמיד את הפער על 8 נקודות. לרשות איציק טוויזר יעמוד סגל מלא, מלבד דודו ביטון שטרם החלים מהפציעה בידו.

מוחמדו סיסוקו ישוב למרכז ההגנה, כאשר טרם הוחלט במקום מי. בעכו שיבחו את בן רייכרט, שבמשחק נגד מכבי תל אביב רץ הכי הרבה ריצות מהירות מלבד החלוצים, אז'ובל ופטר אוניקצ'י. במשחק האחרון לא היה בעכו אף שחקן שרץ יותר מ-10 ק"מ. לעומת זאת נגד רעננה, היו שלושה שחקנים שעשו זאת וכל הקבוצה רצה בסה"כ כ-4 ק"מ יותר מבמשחק נגד מכבי תל אביב. במשחק נגד אשדוד, יצטרכו שחקני עכו לשפר את הנתונים.

הדפס