מכבי ת"א וחיפה מעוניינות לצרף את טוואטחה בקיץ

שתי הקבוצות פנו לפרנקפורט על מנת לקבל זכות ראשונים במו"מ על המגן, שעדיין לא ויתר על החלום האירופי: "חזרה לישראל לא על הפרק כרגע, עובד קשה כדי לשוב להרכב"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.03.18 - 11:31
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר ההפסד של מכבי חיפה בדרבי

האם טאלב טוואטחה יחזור לישראל בקיץ? מכבי תל אביב ומכבי חיפה העלו מדרגה במירוץ על שירותיו, ופנו פרנקפורט בבקשה לקבל זכות ראשונים לנהל איתה מו"מ על מכירת או השאלת המגן השמאלי בעונה הבאה.

טוואטחה, פתח את העונה הנוכחית כשחקן רוטציה, אבל מאז מעמדו התערער משמעותית. הישראלי שותף ב-11 משחקי ליגה בלבד, כשהאחרון היה באמצע דצמבר, ואפילו המגן הימני השני של הקבוצה מקבל את הקרדיט באגף השמאלי על חשבונו. למרות זאת, טאווטחה שהיה פצוע ואיבד את מקומו ברוטציה, אמור להיכלל בסגל למשחק הקרוב מול בורוסיה דורטמונד.

בחלון ההעברות בינואר הוצע לטוואטחה לעבור בהשאלה, אבל בסופו של דבר הדברים לא הסתדרו. המגן בן ה-25, שנרכש ממכבי חיפה במיליון יורו וחצי, ומשתכר כ-450 אלף יורו בעונה ללא מענקים, מעוניין לחזור לקבל דקות משמעותיות, אך עדיין לא מוכן לוותר על החלום להצליח באירופה".

"אני לא רוצה לחזור לארץ ולא מעוניין לוותר על החלום להצליח פה. כרגע זה לא עומד על הפרק", אמר טוואטחה. "אם נשיג כרטיס לליגת האלופות או לליגה האירופית אז יצטרכו כאן סגל גדול. אני עובד קשה כדי למצוא את המקום שלי מחדש. כבר במשחק האחרון התלבשתי אבל הבן שלי הרגיש לא טוב ונאלצתי לעזוב את המלון של הקבוצה. אני עם הפנים לדורטמונד".

הדפס