ממן נטש את האימון, בספק לסכנין בשבת

דאגה בב"ש. קואנקה מחוץ לסגל, גורש וחיימוב ימשיכו בקבוצה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.03.18 - 19:08
תחילת כתבה

כאב ראש להפועל באר שבע לקראת מחזור הסיום של העונה הסדירה בשבת, אז בני סכנין תתארח בטרנר. קשר האלופה, חנן ממן, נטש את האימון הערב (חמישי) בשל כאבים במפשעה והוא בספק למשחק בו תנסה ב"ש לשמור על הפסגה לפני תחילת הפלייאוף. בקבוצה הביעו תקווה שמדובר רק בהתכווצות שריר. בנוסף, איסאק קואנקה קיבל אישור לטוס לספרד לצורך סידורים לקראת חתונתו והוא לא ייכלל בסגל.

בעניין אחר, בב"ש לא מתכוונים לצרף בעונה הבאה שוער זר. בצוות המקצועי משוכנעים שיש להם את שני השוערים הטובים בארץ והתחרות ביניהם שומרת על הפוקוס והתחרות. בעוד לגיא חיימוב יש חוזה לעונה הבאה, לדודו גורש אין וההערכה היא כי בקרוב הוא יוזמן לפגישה עם הבעלים אלונה ברקת. לא מן הנמנע שאם יחליט לסיים את הקריירה בב"ש, יישאר גורש במערכת בתפקיד מאמן שוערים במחלקת הנוער. ההחלטה שלא לצרף שוער זר תביא לכך שברק בכר יוכל להביא שחקן זר נוסף לעמדה קדמית.

בב"ש צפויים לנסות למצוא קבוצה לאיסאק קואנקה וגם למיחאי קורהוט, שמכבי נתניה מעוניינת בו. במועדון לא יעמדו בדרכו של ג'ון אוגו אם תגיע הצעה עבור הקשר הניגרי שייצג את נבחרתו במונדיאל. אוגו קיבל זימון לצמד משחקי ההכנה של ניגריה מול פולין וסרביה בעוד שבועיים, בעוד טוני וואקמה הפצוע, שיחזור רק למשחק הראשון בפלייאוף, לא זומן וההערכה היא כי לא יהיה גם במונדיאל.

בקבוצה אישרו את הידיעה אתמול (רביעי) בערוץ הספורט, לפיה השחקנים ייצאו בשבוע הבא, רגע לפני פתיחת הפלייאוף העליון, למחנה אימונים בן שלושה ימים בצפון, דבר אותו עשו באליפות הראשונה לפני שנתיים. בינתיים המאמן ברק בכר העלה את רמת האינטנסיביות באימון והאגרסיביות. "הדריכות של כולנו עלתה. יש מאבק על ההרכב ואפילו על המקום ב-18 וכולם מרגישים את זה".

בכר לא תירגל הרכב לקראת המשחק בשבת נגד בני סכנין והיום בערב עשוי לתרגל. בן שהר יחזור להרכב על חשבונו של ניב זריהן. דן איינבינדר, שריצה עונש הרחקה בגלל כרטיסים צהובים במשחק מול הפועל ק"ש, יחזור ל-11 על חשבון אחד מהשניים - מרוהאן קבהא או ג'ון אוגו. בן ביטון בתמונה, אם בכר יחליט להעניק מנוחה לדור אלו. את לואי טאהא המוצהב יחליף חאתם אלחמיד.

הדפס