בן זקן: "כרגע לא מתעסקים בטבלה. אנחנו במקום טוב"

עם חמישה משחקים ללא הפסד, בית"ר תסיים את העונה הסדירה מול רעננה ותקווה להשיג את המקום הראשון, לפני הפלייאוף. המאמן: "צריכים לדעת מי השחקן הכי חם בכל משחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.18 - 13:36
בן זקן לא מתעסק בטבלה
בן זקן לא מתעסק בטבלה
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים תסיים בראשון את העונה הסדירה עם משחק מול הפועל רעננה. הקבוצה מהבירה, שהצליחה העונה מעבר לכל דמיון, תקווה להשיג את המקום הראשון לקראת הפלייאוף, שייתן לה עמדה טובה לזכות באליפות מפתיעה במיוחד. היום (חמישי), בני בן זקן דיבר במסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות החשובה.

"מהרגע הראשון הגעתי למקום בו אנשים מאמינים בעצמם ואני חלק מזה. אנחנו מגלים יציבות גם מבחינת התוצאות, היכולת משתפרת וזה גורם לנו להאמין", פתח בן זקן ודיבר על המיקום בטבלה בסיום העונה הסדירה: "אחרי שנדע מה המיקום נחשוב אולי שיש משמעות. כרגע זה לא מעסיק אותנו. רעננה היא קבוצה שהשתפרה ואנחנו מרוכזים רק במשחק מולה. חישוב טבלאות לא מעניין אותנו".

"אנחנו רגע לפני המשחק האחרון של הליגה, אנחנו במקום טוב וצריך להישאר צנועים ודרוכים", המשיך בן זקן וסרב לענות על שאלות בנוגע לאלי טביב, שנתפס בעדשת המצלמה מעביר לכאורה הוראות למאמן במשחק מול עכו. "פתחנו את המשחק לא טוב מול עכו, צריך להגיע לרעננה מרוכזים ודרוכים יותר וזה מה שנעשה כמובן".

"מיקדנו את הדרך בה אנחנו מגיעים מוכנים למשחקים. לא עושים יותר מדי התאמות ליריבה, צריכים לשפר את התכונות שסיגלנו לעצמנו. לתת כבוד ליריבה ולהגיע כדי לנצח", טען בנוסף בן זקן והתחמק באלגנטיות מהשאלה האם שחרור יוסי בניון הייתה טעות: "אוהב אותו ושמח בכל רגע שהוא מצליח".

"פתיחת המשחק מול עכו הייתה פחות טובה, ואנחנו רוצים לתת על זה דגש", הודיע בן זקן כשנשאל על מיעוט הדקות של יאקוב סילבסטר: "אנחנו לא תמיד יודעים מי יותר חד. הוא שחקן שהגיע לקבוצה אחרי הרבה זמן שלא שיחק, קיבל דקות בגביע ולא רצינו לסחוט אותו מול עכו. צריכים לדעת מי השחקן החם בכל פעם".

חשוד נוסף. בן 33 מרמת גן נעצר בחשד שהטמין מטען דמה מול ביתו של הבעלים אלי טביב. במסגרת חקירתו של החשוד הראשון הועלה שמו ומחר הוא יובא להארכת מעצר.

הדפס