בנין מתלבט: שמש או אלקרינאווי ב-11 לב"ש

סכנין תתמודד ללא עותמן ומוגרבי. אבו יונס: "הקבוצה התחברה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.03.18 - 16:50
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר ה-2:2 של סכנין מול בני יהודה

בשבת תצא בני סכנין לאחד המשחקים הקשים בליגת העל, נגד הפועל באר שבע בטרנר. המשימה של טל בנין תהיה קשה אף יותר מכיוון שייאלץ להתמודד נגד המוליכה ללא עלי עותמאן ופיראס מוגרבי, המוציא לפועל העיקרי של הקבוצה. באימון הבוקר (חמישי) מוחמד זבידאת תורגל בעמדת המגן הימני, כשהרביעייה ההגנתית תכלול את גם את מארון גנטוס, אברהם פאס ועוביידה חטאב, שפתחו נגד בני יהודה.

באגף הימני של ההתקפה, תורגלו עידן שמש ועמראן אלקרינאווי במקום מוגרבי. בין השניים ישנה התלבטות ולא ברור מי יקבל בסופו של דבר את חולצת ההרכב. מלבד זאת התפנו גם שני מקומות בסגל, ונראה שבנין יזמן שחקן הגנה ושחקן התקפה. עלאא אבו סלאח, סארי פלאח, מידו בדארנה ואמיר חלאיילה מצאו עצמם בשבועות האחרונים ביציע, אבל ייתכן ששניים מהם יתלבשו למשחק בשבת.

למרות שמדובר במשחק קשה, בסכנין יש אופטימיות רבה. הקבוצה לא הפסידה בארבעת המחזורים האחרונים ומוחמד אבו יונס טען: "הקבוצה התייצבה והתחברה. היא משיגה כדורגל חיובי, וכובשת שערים. שכחנו את שער השוויון שספגנו במשחק נגד בני יהודה וכעת אנחנו מתרכזים במשחק הקרוב". בסכנין רוצים להבטיח בהקדם את ההישארות ואז לחשוב על העונה הבאה.

כאמור, אתמול קיים טל בנין אסיפה במקום אימון שמטרתה ליצור אווירה נעימה בסכנין ולהפיג את המתח בעקבות הסגל הרחב. מחר תקיים הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק הפועל באר שבע שיחתום את הליגה הסדירה עבורה.

הדפס