ב"ש מול בית"ר ב-4.4, מכבי נגד ב"ש ב-9.4

המנהלת פרסמה את מועדי המחזורים ה-28, 29 ו-30 בפלייאוף העליון וה-28 ו-29 בפלייאוף התחתון. אשדוד תארח את מכבי חיפה ב-7.4

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.03.18 - 22:32
תחילת כתבה

העונה הסדירה של ליגת העל כבר נמצאת מאחורינו, והמאני טיים, בדמות הפלייאוף העליון והתחתון, מחכים כבר מעבר לפינה. היום (שלישי) פרסמה מנהלת הליגה את התאריכים והשעות למחזורים 28, 29 ו-30 בפלייאוף העליון, ומחזורים 28 ו-29 בפלייאוף התחתון.

המחזור השני של הפלייאוף העליון, שהוא למעשה המחזור ה-28, ייפתח ביום שלישי ה-3 באפריל עם מפגש מסקרן בין מכבי נתניה למכבי תל אביב. למחרת תפגוש בני יהודה את הפועל חיפה כשהמשחק המרכזי יפגיש את הפועל באר שבע ובית"ר ירושלים באצטדיון טרנר.

שלושה ימים לאחר מכן ייערך המחזור ה-28 בפלייאוף התחתון כשבמשחקים הכי מסקרנים הפועל רעננה תארח את הפועל עכו, הפועל אשקלון תפגוש את בני סכנין ואשדוד תשחק מול מכבי חיפה. בנוסף, מכבי פ"ת תארח את הפועל ק"ש. למחרת ייפתח המחזור ה-29 בפלייאף העליון במפגשים בין הפועל חיפה למכבי נתניה ובית"ר י-ם לבני יהודה. ביום שני, ה-9 לאפריל מכבי ת"א תארח בנתניה את הפועל ב"ש למשחק עונה נוסף.

המחזור ה-29 בפלייאוף התחתון ייפתח ב-14 באפריל כשהפועל עכו תשחק מול מ.ס אשדוד, הפועל ק"ש תארח את הפועל רעננה ומכבי חיפה תפגוש את אשקלון. משחק אחד ייערך באותה שבת במסגרת המחזור ה-30 של הפלייאוף העליון ובו בני יהודה תתמודד מול מכבי נתניה. למחרת, ביום ראשון, מכבי פ"ת תתארח אצל בני סכנין שתקווה שדוחא כבר יאושר, והפועל ב"ש תפגוש את האדומים מחיפה. המשחק המרכזי של המחזור ייערך ביום שני, ה-16 באפריל, כשמכבי ת"א תעלה לטדי למפגש מול הבית"רים.

הדפס