בכר הקרין לשחקניו את האליפויות של שיקגו

מאמן ב"ש ניסה לעורר השראה. וואקמה יהיה בסגל לבני יהודה. ממן ישוב להרכב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.03.18 - 09:22
תחילת כתבה

אלופת המדינה, הפועל ב"ש תסיים היום (רביעי) את מחנה האימונים שלה בצפון. רגע לפני יום חופש, המאמן ברק בכר הקרין לשחקניו סרט לסיום המחנה. בזמן ליגת האלופות השחקנים צפו במסע האדיר של שיקגו בולס בשנות ה-90. אז זכתה הקבוצה בשלוש אליפויות רצופות בשתי תקופות שונות (1991-1993, 1996-1998). המטרה של בכר היתה להוכיח לשחקנים שבעזרת ווינריות, רעב, עבודה צוות, השקעה והקרבה ניתן להיכנס לספרי ההיסטוריה.

אלונה ברקת ואסי רחמים הגיעו אתמול לבית המלון של השחקנים והשתתפו בערב חברתי. השחקנים העידו על מחנה אימונים מצוין וגם הסרטונים והתמונות שהועלו לרשתות החברתיות מראות עד כמה חדר ההלבשה מאוחד.

המאמן תירגל במהלך הימים האחרונים מספר שיטות ומערכים איתם הוא ישחק בפלייאוף. בין היתר תירגל שלושה בלמים וקו ארבעה בהגנה. מתן אוחיון יחזור לסגל רק אחרי פגרת הנבחרות. חנן ממן כשיר ויחזור ל-11 מול בני יהודה. טוני וואקמה ממשיך לעבור טיפולים ואם יערוך אימונים מלאים בשישי ובשבת אז הוא עשוי להיות בסגל למשחק מול בני יהודה ביום ראשון בפתיחת הפלייאוף העליון.

נקבע הבורר בעניינו של אופיר דוידזאדה
ההתאחדות לכדורגל מינתה הבוקר את הבורר גבריאל הורוביץ' שיידון ב-28.3 בתביעה שהגישה הפועל ב"ש נגד מגנה לשעבר אופיר דוידזאדה שמשחק היום במכבי ת"א, על סך חצי מיליון יורו.

על פי החוזה שנחתם בין הצדדים לפני היציאה לגנט שמופקד בבקרה התקציבית, השחקן חתם שאם יחזור לארץ זה יקרה אך ורק להפועל ב"ש, אלא אם כן יעביר חצי מיליון יורו לאלופה. בסעיף עליו חתם המגן השמאלי לא צויינה השאלה או העברה, אלא חזרה לארץ בלבד ולכן בב"ש משוכנעים שאין ולא יכולים להיות לשחקן טיעונים משפטיים.

דוידזאדה מינה את עו"ד אייל אברמוב שייצג אותו בבוררות. מדובר באותו עו"ד שמייצג גם את מיכאל אוחנה שביקש בינואר לעזוב את המועדון ומקורביו העבירו ביקורת כנגד אלונה ברקת.

הדפס