הערכה: שכטר יהיה כשיר לחצי גמר הגביע מול ק"ש

בשורות טובות לבית"ר י-ם. החלוץ, שנפצע במשחק מול הפועל רעננה, סיפר על הטבה רבה במצבו. בחמישי יעבור בדיקה מכרעת. סאבו וקליימן הוזהרו מספיגת צהוב מול מכבי נתניה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.03.18 - 12:32
תחילת כתבה

בשורות טובות לבית"ר ירושלים. קפטן הקבוצה, איתי שכטר יהיה כשיר למשחק חצי גמר גביע המדינה נגד הפועל ק"ש בתחילת החודש הבא. שכטר סיפר על הטבה משמעותית וביום חמישי יעבור בדיקת מכרעת. בבית"ר לא פוסלים אפשרות שהחלוץ יישב על הספסל כבר במשחק הראשון בפלייאוף מול מכבי נתניה, אבל נראה כי המועדון וגם השחקן עצמו לא ירצו לקחת סיכון והוא לא ייכלל ב-18.

"על פי מה שאנחנו רואים כרגע, לא מדובר בקרע אלא בהתכווצות אבל נהיה יותר חכמים מחר", אמרו בבית"ר ירושלים. בקבוצה יודעים שניצחון על מכבי נתניה בשבת יעלה אותם למקום הראשון בטבלה, לפחות באופן זמני עד למשחקים של הפועל ב"ש ומכבי ת"א ביום ראשון. "ניצחון שלנו ילחיץ אותן מאוד", אמרו כמה מהשחקנים.

אריק סאבו שספג שמונה צהובים ובוריס קליימן (ארבעה) בסכנת השעיה. השניים התבקשו להיזהר מלספוג כרטיס נוסף שיגרום להם להחמיץ את משחק הגביע. המסר הועבר בעיקר לשוער. "לסאבו יש תחליף, לבוריס אין", אמרו בבית"ר. כאמור, בעונה הבאה קליימן יישאר השוער הראשון אם יסכים להצעה הכספית של טביב כשבמועדון יחתימו שוער שני יותר מנוסה במקומו של סתיו שושן שקיבל העונה הזדמנויות ולא הרשים.

בצוות המקצועי שוחחו עם אנטואן קונטה על מנת לעלות את מצב רוחו של המגן הצרפתי שעובר קופה לא פשוטה מחוץ למגרש. קונטה הבהיר כי הוא מרוכז רק בהצלחת המועדון ומתקשה להבין מדוע ירד ביכולתו בתקופה האחרונה.

המועדון עמד היום לדין על כך שאחד מאוהדי הקבוצה השליך קרטיב לתחומי המגרש. למרות שזו העבירה השמינית של ירושלים על סעיף זה, בית הדין הסתפק בקנס בסך 7,500 ש"ח.

הדפס