וארן שכר עו"ד. "העדות של הבחורה היא המפתח לתיק"

מאמצים במשטרה לאיתור האשה מהסרטון: "אם היא תעיד שמה שקרה היה בניגוד לרצונה, השחקנים בבעיה". וארן וחבריו טוענים שיש בידיהם מסרונים המוכיחים שהייתה הסכמה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.03.18 - 12:00
תחילת כתבה

מאמצים במחוז מרכז של המשטרה לאתר את הבחורה מהסרטון בו היו מעורבים אנתוני וארן ושלושה מחבריו. במשטרה הבהירו היום (שני) כי החקירה תבשיל למשהו פלילי רק אם אותה בחורה תעיד שהמעשים של המעורבים נעשו בניגוד לרצונה. "אם הבחורה תעיד שמה שקרה באותו בית היה בניגוד לרצונה וללא ידיעתה הם יהיו בבעיה", אמר גורם, "עדות הבחורה היא המפתח לתיק פלילי או לא".

בינתיים, וארן שכר את שירותיו של עורך הדין הפלילי חיים אברגיל. "לא צריכה להיפתח חקירה, אבל אנחנו ערוכים להכל", אמר עוה"ד.

גורמים המעורבים בחקירה ציינו כי אנתוני וארן, מישל רוס, רותם בוסקילה ובר מזרחי שצולמו צפויים למסור עדות בקרוב. שחקן בית"ר ירושלים ויתר חבריו מחזיקים, לטענתם, במסרונים מאותה בחורה שיוכיחו כי הכל נעשה בהסכמה מלאה מצידה. חלקם שוקלים לשכור את שירותיו של עו"ד נוכח ההתקדמות בפרשה והעברתה למחוז המרכז של המשטרה מאגף החקירות.

"אני חי בסיוט. לא ישן בלילה. עשינו טעות של ילדים מטומטמים", אמר אחד המשתתפים בסרטון. לטענת אותו אדם, כבר תקופה ארוכה שאותה חבורה שצולמה לא בקשר קבוע אחד עם השני ומרגע הפרסום לא שוחחו בכלל.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, בבית"ר זעמו על וארן. אלי אוחנה ניהל איתו שיחה קשה בנושא ובסיום החקירה הוא ייענש וההערכה היא כי יבצע שירות למען הקהילה. מצד שני, בבית"ר ממשיכים לשמוע ביקורות מצד גורמים כאלו ואחרים שתופסים לטענתם 'טרמפ' ותוקפים את הקבוצה כדי לגרום לבלאגן במועדון ולפגוע בסיכויים שלהם לזכות בדאבל.

במישור המקצועי, בני בן זקן, שממשיך לא להתייחס למקרה וארן, קיבל בשורות טובות. אנטואן קונטה ומיקי סירושטיין החלימו ויהיו כשירים לחצי גמר הגביע. בעקבות היכולת הטובה של יאקוב סילבסטר, ישנה התלבטות מי יפנה את מקומו לאיתי שכטר, החלוץ הסלובקי או אנתוני וראן.

הדפס