באר שבע עלולה לארח את מכבי ונתניה מחוץ לטרנר

תחנת כיבוי האש המקומית מאיימת כי לא תחתום על רישיון העסק, אם שכר העובדים לא יוגדל ב-1,700 אחוזים. בשורות האלופה זועמים: "ראש העיר דנילוביץ' לא ייתן לזה לקרות"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.04.18 - 11:35
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר ה-2:2 המשוגע בין הפועל ב"ש להפועל חיפה

האם משחקי הפועל באר שבע מול מכבי תל אביב ונתניה לא ייערכו בטרנר? תחנת כיבוי האש המקומית מאיימת שלא לאפשר לפתוח את האצטדיון במידה שלא יוגדל שכר העובדים ב-1,700 אחוזים. לאצטדיון אמנם יש מנהל תקין, אבל כדי לחדש רישיון עסק תצטרך העירייה לפתור את הסוגיה, בעוד לא מדובר בליקויים אלא בדרישה כספית בלבד.

עד העונה הנוכחית, העבירה עיריית באר שבע סכום של כ-10 אלף ש"ח לכבאים, בעוד כעת הם דורשים לקבל 170 אלף ש"ח לעונת משחקים כדי שיינתן רשיון העסק. בעירייה לא מצליחים להבין איך הסכום גדל בצורה כזו, ואם עד עכשיו הכבאים החליטו לתת ארכות ואישורים זמניים, נראה שהסבלנות שלהם תמה לאחר שלא נעשה דבר בנושא. מפקד כבאות ב"ש, אלי פרץ הודיע כי לא ינתנו יותר ארכות.

במועדון מודעים לבעיה שאינה קשורה אליהם וזועמים שישנו חשש שלא מדובר באיום מצד הכבאים. במקרה שיעמדו באיום, המשחקים מול מכבי ת"א ומכבי נתניה, שנותרו עד אחרי התאריך המדובר יועברו מהאצטדיון הביתי כשלא מן הנמנע שאחד מהם אף יהיה משחק האליפות. "ראש העיר רוביק דנילוביץ' לא ייתן לזה לקרות", אמרו בב"ש. את תגובת ראש עיריית ב"ש לא ניתן היה להשיג.

בצד המקצועי, בב"ש מקווים כי טוני וואקמה יהיה כשיר למשחק הקרוב מול נתניה. מאור מליקסון ובן ביטון יחזרו ל-11. דור אלו, שחזר אתמול להתאמן לאחר סדרת בדיקות שעבר בליבו, יהיה כשיר. במועדון לא לקחו סיכון אחרי סיפור אליניב ברדה ולכן המגן נשלח למספר רב של בדיקות בסופן התברר כי הסיבה לסחרחורות נבעה ככל הנראה מווירוס ולא מבעיה לבבית. מרוהאן קבהא עשוי לרדת לספסל בעוד חאתם עבד אלחמיד יחזור לעמדת הבלם לצידו של לואי טאהא.

הדפס