שיחה בין רטן לגרשון. בדיקה מיוחדת לדמארי

מאמן חיפה מאוכזב מהקפטן, החלוץ לא יתאמן עם חבריו השבוע. שחקני חיפה עלו לקברי נופלים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.04.18 - 09:20
תחילת כתבה

חלוץ מכבי חיפה עומר דמארי צפוי לחזור להתאמן עם הקבוצה רק בשבוע הבא. דמארי שסובל מכאבים בברכו, נשלח לקליניקת ספורט עליה אחראי פיני שרון, כפי שעשו בעבר לקאיו וסטפנוס אתנסיאדיס שהתלוננו על כאבים. בינתיים, על פי השחקנים עוד לא נרשמה שיחה בין החלוץ למאמן שסינן מספר מילים לעברו אחרי שהאחרון התלונן על פציעה במהלך החימום במשחק האחרון. "דמארי יחזור כשיהיה כשיר", אמרו במועדון והבהירו כי עד להודעה חדשה החלוץ לא יתאמן עם יתר חבריו. 

דמארי מרגיש שסיכוייו לשחק במועדון עד לסיום העונה אפסיים ולאור ההתנהלות מולו מצד המאמן פרד רטן הוא מעדיף להחלים לחלוטין כדי להיות כשיר לעונה הבאה בלייפציג, אליה הוא מחויב לחזור אם לא יגיע להסדר עם הקבוצה מהבונדסליגה. חוץ מדמארי גם עמרי בן הרוש לא בקו הכשירות בעקבות רגישות במפשעה והוא יחזור לאימונים מלאים רק בימים הקרובים וכפי הנראה לא יהיה בסגל גם במשחק הקרוב.

בינתיים, המאמן ההולנדי זימן את רמי גרשון לשיחה בארבע עיניים. רטן דיבר בשיחה על האכזבה שלו מהיכולת של הבלם לאחרונה. שחקנים במכבי חיפה אמרו: "רמי מספיק חזק כדי לספוג ביקורת, אבל איפה האחריות של כל השחקנים האחרים. צריך לחשוב איך שחקן שהצליח כל כך בבלגיה לא מצליח להביא את היכולת שלו לידי ביטוי במכבי חיפה. אולי זה בגלל לא רק בגללו?", תהה אחד מחבריו של הקפטן.

אם גרשון לא יפתח במשחק הקרוב, גל אלברמן יענוד את סרט הקפטן. במשחק האחרון כשגרשון יצא, לא ידעו בחיפה מי יענוד את הסרט ורטן ביקש מאלברמן לשים אותו על היד ולא משלומי אזולאי.

בעקבות הניצחון על הפעל אשקלון, פרד רטן יתחיל לנסות דברים אחרים במטרה לבדוק האם זה יתאים לעונה הבאה. רז מאיר יוסט לעמדת המגן הימני בעוד יונתן לוי יפתח ככל הנראה כמגן שמאלי. אטיין ריינן שחתם לעונה נוספת יפתח במרכז ההגנה במקום אליסון דוס סנטוס או רמי גרשון.

לרגל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי איבה, מכבי חיפה נטלה חלק בפרויקט מיוחד להעלאת זכר אוהדי הקבוצה שנפלו בקרבות. השחקנים עלו לקבר ושמעו על סיפורם של אותם חללי צה"ל.

הדפס