בדרך חזרה לכרמל? מכבי חיפה פנתה לנציגו של עזרא

קאמבק לסמי עופר? קשר בית"ר ירושלים, שכבר הפך לשחקן חופשי, מבוקש ע"י מו אלאך. סוכנו כבר שוחח עם אנשי הירוקים. אתנסיאדיס: "בשנה הבאה אעזור לקבוצה לחזור לטופ"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.05.18 - 20:33
תחילת כתבה

האם חן עזרא בדרך חזרה למכבי חיפה? קשר בית"ר ירושלים, שהיה מהמצטיינים בשורות הקבוצה מהבירה בעונה הנוכחית ויעזוב אותה אחרי שנה וחצי, קיבל פנייה מהירוקים.

נציגי מכבי חיפה שוחחו עם סוכנו של עזרא, רונן קצב, וביררו לגבי האפשרות להחזיר את הקשר לכרמל. הקשר, כידוע, מחזיק גם בהצעה מהאלופה הפועל באר שבע ויכריע בקרוב בין שתי ההצעות שהוגשו לו.

עזרא בן ה-29 שיחק כבר ארבע שנים במכבי חיפה. הקשר, שנולד בבאר שבע וגדל במחלקת הנוער של בית"ר טוברוק, החל את הקריירה הבוגרת שלו במכבי נתניה, כשבתווך הוא הושאל להפועל כפר סבא.

בשנת 2012 עזרא נרכש על ידי מכבי חיפה והשלים ארבע שנים במדים הירוקים עם 26 שערים. לאחר מכן, הירוקים בחרו לוותר עליו והקשר חתם בהפועל ת"א, אבל אחרי חצי עונה באדום עזב לבית"ר ירושלים ובשבוע שעבר סיים את חוזהו בבירה לאחר שנה וחצי בקבוצה.

תגובת מכבי חיפה: "בניגוד לפרסומים השונים, מכבי חיפה לא פנתה לחן עזרא או למי מטעמו".

בנושא אחר. לא ברור האם החלוץ היווני המאכזב של מכבי חיפה, סטפנוס "קלאוס" אתנסיאדיס, ימשיך עונה נוספת בקבוצה, אבל הוא מבחינתו בטוח שהוא נשאר ופירסם פוסט מיוחד ברשתות החברתיות: "זו הייתה הפעם הראשונה שיצאתי מחוץ ליוון ומחוץ לפאוק, אבל מכבי חיפה נתנה לי צ'אנס לאתגר חדש. בשנה הבאה אעבוד קשה יותר כדי להחזיר את חיפה לטופ, זו הבטחה לכל חבריי בחיפה".

הדפס