הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חסות חדשה למכבי ת"א, שתכניס 4.5 מ' דולר

כפי שפרסמנו לראשונה, הצהובים יקטינו את הגירעון שנוצר בעקבות העונש מאופ"א. פעילים ירדנים לראשי אפואל ניקוסיה: "בטלו את המשחק מול היהודים"

תומר לוי
תומר לוי  25.06.18 - 12:20
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, מכבי תל אביב חתמה היום (שני) על הסכם חסות ראשית חדש עם חברת PenguinPickUp החל מעונת המשחקים הקרובה. כחלק מהסכם החסות, לוגו החברה יתנוסס בקדמת החולצות של הקבוצה הבוגרת וקבוצות מחלקת הנוער.

בנוסף, גם מתחם האימונים ייקרא על שם החברה כשההסכם יכניס למכבי ת"א 4.5 מיליון דולר. הסכם החסות החדש יעזור למכבי תל אביב לפתור את בעיית הפייר-פליי הפיננסי אחרי העונש שספגה מאופ"א בתחילת החודש.

בשלב הראשון המטרה היא להקטין את הגירעון ולא תהיה להסכם החסות החדש השפעה על הרכש. המטרה היא להוכיח שהמועדון יכול להכניס כסף ושהוא יותר רווחי כדי לעזור בכל עניין הפייר פליי. יש לציין שלמיץ' גולדהאר יש חלק פעיל בחברה, גם אם הוא לא הבעלים הישיר שלה.

מנכ"ל מכבי ת"א, בן מנספורד, אמר לאתר הרשמי: "שמחים להיות חלק מחברה בעלת טכנולוגיה מלהיבה המיישרת קו עם החזון והשאיפות שלנו להיות מועדון מוביל וחדשני. מאמינים שהחברה תהנה מהחשיפה הנרחבת שיקבל המותג, כמו גם מההזדמנויות השיווקיות והעסקיות להרחבת מעגל עסקיה".

בינתיים, מכבי תל אביב תפגוש ביום חמישי הקרוב את אפואל ניקוסיה למשחק הכנה במסגרת מחנה האימון שלה, אבל לפחות כרגע נראה שהמפגש הזה עלול לגרור תגובה מצד מתנגדים מוסלמים, שהציפו את המועדון הקפריסאי בהודעות ובבקשה לבטל את המשחק.

עמוד הפייסבוק הרשמי של הקבוצה התמלא לאחרונה בפוסטים ובהודעות שקוראות למועדון לבטל את המשחק מול "הקבוצה היהודית", כשחלק רב מההודעות הגיע מאוהדים ירדנים, שעוקבים אחרי אפואל ניקוסיה באדיקות אחרי שזו החתימה את שחקן הנבחרת, מוסא-אל תעמרי, והם מתנגדים בכל תוקף שהוא ישתף פעולה מול ישראלים וישחק נגדם כדורגל.

"הדם של הילדים הפלסטינים על הידיים שלהם וחונק אותנו, אל תשתפו פעולה עם פושעים", נכתב בחלק מן ההודעות. אז האם אחרי סאגת ישראל - ארגנטינה, משחק נוסף של ישראלים יבוטל? לפחות בינתיים, באפואל ניקוסיה לא הגיבו לגשם ההודעות שפקד אותם בפייסבוק ולא העבירו שום תגובה בנוגע לביטול אפשרי של המשחק.